peryodik bakım

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
İlk dizel aracım ilk bakımım olacak aylık 500 km felan yapıyorum en fazla sehiriçi kullanıyorum.
Farketmiyor. Filtreler önemli. Bu seti kullandıktan sonra bir dahaki bakımınızda araçtan çıkan filtrelere bir bakıp, durumunu incelerseniz, kullanacağınız yeni filtrelerin markasına içinize sinerek karar verebilirsiniz.
Hatta bence ben dahil herkes aracından çıkan eski filtrelerin durumunu görsel olarak paylaşırsa, filtre seçimi konusunda yol gösterici bir konu olur.

akif1984

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Farketmiyor. Filtreler önemli. Bu seti kullandıktan sonra bir dahaki bakımınızda araçtan çıkan filtrelere bir bakıp, durumunu incelerseniz, kullanacağınız yeni filtrelerin markasına içinize sinerek karar verebilirsiniz.
Hatta bence ben dahil herkes aracından çıkan eski filtrelerin durumunu görsel olarak paylaşırsa, filtre seçimi konusunda yol gösterici bir konu olur.
Resmi atacağım inşaAllah.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
T
hengst orjinal ürün tedarikçisidir. Gm marka filtre seti aldığınızda yakıt ve yağ filtresi hengst marka, hava ve polen mann gelir. Böyle olması bence daha iyi:) Güle güle eskitin...
Teşekkür ederim Ömer bey, süpriz oldu gerçekten.

Filtre seçimi gerçekten çok önem arz eden bir konu, ama bu konuda mann filtrelerinin hakkını yememek lazım, çoğu markanın tedarikçisi olduğunu söylüyorlar. Şu videoyuda izlemenizi tavsiye ederim.

Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=uzrrDgacKmI

• Beğen
Tepkiler: omeroz

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
T

Teşekkür ederim Ömer bey, süpriz oldu gerçekten.

Filtre seçimi gerçekten çok önem arz eden bir konu, ama bu konuda mann filtrelerinin hakkını yememek lazım, çoğu markanın tedarikçisi olduğunu söylüyorlar. Şu videoyuda izlemenizi tavsiye ederim.

Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=uzrrDgacKmI
Tabi ki mann'a da haksızlık edemeyiz çünkü orjinal gm hava ve polen filtreleri mann üretimidir.

Fakat mann'ın gm için ürettiği (orjinal ekipman) hava ve polen filtreleri ile mann markası altında (yan sanayi) sattığı filtreleri detaylı olarak incelediğimde birebir aynı olmadığını, aralarında bazı farklar tespit ettiğimi belirtmeden geçemeyeceğim.

Gm markalı yakıt ve yağ filtreleri de hengst markadır. Yağ filtre alırken yaptığım araştırmalarda %99 rastladığım filtre setleri içeriği bu markalardan oluşuyordu.

• Beğen
Tepkiler: akif1984

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
bende su setleri aldım. Umarım sıkıntı olmaz.
Sıkıntı olacağını sanmam, filtre grubu sileceksepeti.comda daha uygun fiyatlıydı, daha önceki sayfalarda paylaşmıştım.

• Beğen
Tepkiler: akif1984

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2012 den beri opel sahibiyim. corsa D , sonra astra h ve k. Bu siteden çok alışveriş yaptım. Parçalar hem orijinal hem de piyasaya göre uygun. Kargo olayında zaman olsun paketleme olsun çok titizler ve sözlerinde duruyorlar.

akif1984

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
2012 den beri opel sahibiyim. corsa D , sonra astra h ve k. Bu siteden çok alışveriş yaptım. Parçalar hem orijinal hem de piyasaya göre uygun. Kargo olayında zaman olsun paketleme olsun çok titizler ve sözlerinde duruyorlar.
Bugün kargom geldi ürünlerde sıkıntı yok. Eski filtrelerin resimlerinide ekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: psk.selman

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün kargom geldi ürünlerde sıkıntı yok. Eski filtrelerin resimlerinide ekliyorum.

Hayırlı olsun. Fakat ben size motor yağını biraz daha uygun fiyata bırakabilirdim. Filtreleri tabi 380 den aşağı veremezdim ama yağı verebilirdim. Keşke foruma bi baksaydınız.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

akif1984

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
20200221_1550168773445a9838cee3.jpg
20200221_1539577ca58379c510ccf4.jpg
20200221_14485792b0cd186fab3c61.jpg

Eray ustundag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 otomatik sanszmn yağı değişimi için HANGU MARKA VE KAÇ LITRE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM