petronas sm 10/40 yağ ?

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadşlar bugun bakım ıcın gereklı malzemelerı alırken devamlı yag degıstırmek ıcın gıttım yagcıdan mobil 1 10/40 yağ alacaktım ustam dediki mobil artık 10/40 20/50 ve asagısı devamlı uretılen yaglara fazla arge yapmıyormus normal 3-5 sene once urettıgı gıbı uretıyormus dedı ve petronas yağı önerdi ondan daha kaliteli ve uygundur dedi şimdi geldim netten araştırma yaptım ve dediği gbi de çıktı gibi araştırmalarım bunları gosterdı petronasın sıtesınde yazılanları cevırı olarak koyuyorum sızlerınde onerı ve elestırılerıızı beklıyorum

0 araç üreten bazı şirketler fabrika çıkış yağğı olarak ta öneriormuş

birde ek olarak yağların baslarında yazan SN - SM gibi kodların yagın kalıte oranlarınıda gosterdıgını soyledı mobil 1 SN olarak yazıyor Petronas SM diye yazıyor.

Petrona SM 10/40

PETRONAS Syntium 800 SM 10W-40 özellikle en uç, en zorlu sürüş koşullarında çalışan motorlar için üstün motor koruması ve mükemmel performans sağlamak için tasarlanmış bir sentetik karışım multigrade motor yağıdır. Bu sadece üstün kaliteli sıradışı baz yağlar ile formüle ve daha çok yüksek çalışma sıcaklığı, mükemmel mevduat kontrol ve minimize motor yıpranması ve çok az yağ kalınlaşmasını sağlamak için olağanüstü bir termal ve oksidasyon stabilitesini sağlamak sentetik baz yağların ve gelişmiş katkı sistemi ile güçlendirilmiş

Uzun yıllar boyunca geniş saha deneyimleri evrimleşmiş, PETRONAS Syntium 800 SM 10W-40 açıkça, özellikle bugünün uzun tahliye aralığı boyunca en uç ve en zorlu çalışma koşulları altında çalışan motorlar için toplam motor koruma sağlar aşırı performans yağıdır

uygulamalar

Binek otomobiller ve emisyon kontrol cihazları, yakıt enjeksiyon, çoklu-valfler, turbo veya en uç koşullar altında çalışan turbokompresörlerin ile donatılmış son model yüksek performanslı araçların her türlü kullanım için önerilir. Ayrıca API SL, SJ, SH, SG veya düşük performans seviyesi gerektiren motorlar için uygundur.

Müşteri Faydaları

Tüm sürüş koşullarında mükemmel motor koruması
Motorun ömrünü uzatır
Olağanüstü motor temizliği - motor çamur ve vernik mevduat karşı korur
Hatta şiddetli hizmet viskozite ve termal arıza Direnir
Çok yüksek kesme mukavemeti - sınıfta kalmak
Üstün soğuk motor çalıştırma - sürtünmeyi en aza indirmek ve start-up giymek

Specifications
API SM/CF
ACEA A3/B3
MB229.1
VW 501/505

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
anlayamadım tam olarak

ambalzında belirli markaların istediği özellikleri yazar örneğin gm ll a025/b025 yazarsa hem benzinli hemde diesele uygundur

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Beni Türk ustalarına emanet ediniz :)