Pleksi Plakalik ve App Plakalarim

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun suredir yaptirmak istedigim bir calismaydi..Montajdan bahsedeyim biraz..tamamen ben yaptim. :) 
Oncelikle eski app leri soktum.cift tarafli bantla yapistirmistim.herhangi bir iz kalmadi.arka plakaligi tek vida+dikine 12 serit cift tarafli bant ile sabitledim daha sonra plakayi yine 10-12 dikine seritleyerek taktim ve arka tarafin montajini tamamladim..on tarafi da plakaligi yine 10-12 dikine seritlerle gerdirerek tampona sabitledim.tabiki tampon duz olmadigi icin oval bir sekilde tampona yapistirdim ve 5 vida ile bir guzel vidaladim.daha sonra yine 10-12 serit ile plakayida sabitledim.. umarim dusmezler..
Bence guzel oldular sizce ? ( bu arada Burak benim oglum Demirkiran da soyadimiz.. ;)[img=800x600]http://tapatalk.imageshack.com/v2/1...19/e7ecfd9b43be7f0705a5325a9c723463.jpg[/img]

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pleksi Plakalik ve App Plakalarim

Hayırlı olsun nereden sipariş ettiniz :)

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tesekkurler..sanirim cift konu acilmis..yetkili digerini silerse iyi olur.. istanbulda appplaka.com.tr adli yerden siparis ettim.. toplami 120 tl kapida odeme ile..  bence cok guzel oldu diger fransiz baskilar azicik apacilesti sanirsam :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fransız baskılar polislerin hemen dikkatini çekiyor gerek yok. istanbul app yada kalın app kullanmakta fayda var kesik harflerden uzak durulması lazım.. güle güle kullanın

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tesekkurler arkadaslar.. dunden beri giremiyorum siteye..sanirim teknik bir arizadandi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

milannbaross link' Alıntı:
Tesekkurler arkadaslar.. dunden beri giremiyorum siteye..sanirim teknik bir arizadandi
Evet sitede calisma vardi. 
App ler cok şık gorunuyor.
Gule gule kullanin.

oguzbatmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pleksi plakalık ve app plaka ikisi dahil 120 tl mi? söylediğiniz sitede pleksileri bulamadım...

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet aynen ikisi bir 120 tl kapıda ödeme.. Sitede sanırım pleksiler yok ancak iletişime geçin plakayı ve plakalıkta ne yazılmasını istiyorsanız söyleyin whats up tan onizleme şeklinde resim yolluyorlar..

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam güle güle kullanın , ceza yeme olayı olmasa güzel uygulama ama İstanbul'da neyin ne zaman gerçekleşeceği hiç belli olmuyor :D  005hihih