Pole pozisyonu Massa'nın!!

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ferrari bu sene biraz geLiştiriLmiş gibi geLdi ama haLa geçen seneki renauLt'un arabasından iyi olmadıkLarını düşünüyorm..

McLaren teknik sorunLarını 2-3 yarış içersinde düzeLtebiLirse montoya ve raikkonen sezon sonunda doubLe yapabiLirLer..

Bu arada nico rosberg hakİkaten kaLiteLi bi piLotmuş...

Bu senenin geçen seneden tek farkı ferrarinin aracını biraz geLiştirmiş oLması ama bence rekabet edicek kadar değiL bu geLiştirmeLeri
smile.gif

2006'nın ilk yarısına ait olabilecek sözler gibi bunlar.Sanırım sezonu ve pilotları takip etmemişsin.Montoya F1'i bıraktı geçen sezon,Raikkonen ise ferrari'de yarışıyor.Ferrarinin rekabetçi durumda olmadığını söylemişsin ama hep ilk sıralardalar,yarış kazanıyorlar pole alıyorlar ve mercedes'le büyük bir çekişme içindeler.Renault kadar iyi degiller, dediğin renault da ilk 10'a ancak girebiliyor bu sezon...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
M.L Mercedes bu sene işi götürecek gibi görünüyor ... :good:

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Herzaman söylediğimi yine söyleyeyim.Felipe Massa'dan hiçbirşey olmaz.Ortalamadan fazlasına sahip bir pilot değil.Arada bir birincilik alabilir ama o birinciliklerin arkasında hep kendisinin dışında birşeylerin hep mükemmel gitmesi yatıyor olacaktır.Bilgisayar oyunu gibi yarışmak mantığa sığmaz.Ayrıca start'ta yaptığı hata affedilir gibi değil.Pole position'da başlayan biri nasıl normal bir kalkış yapmasına rağmen 4. ye bile açık kapı bırakır.Raikkonen'e gelirsek,massa'dan daha bilinçli ve iyi bir pilot olduğu kesin.Daha alışma sürecinde,umarız bu süreci çabuk atlatıp birşeyler yapmaya başlar...
Kısacası ben bu yarışın daha ilk turlarından itibaren 'nerede schumacher,nerede massa/raikkonen' demekten kendimi alamadım.Schumacher,Alonso'ya geçilse bile asla 4. nün bile arkadan yetişip geçmesine olanak vermez öyle saçma sapan kapıları açık bırakmazdı.Daha sonra ise kontrolsüzce/bilinçsizce ataklar yapmaya kalkmazdı.Çaylak pilot her seferinde kendisine ders verdi.Umarım oturur da kendine çeki düzen verir,etrafta 'ben çok iyiyim,süperim' diyerek dolaşmaz,Bugün yaptığı saçmalıkları tekrarlamaz...

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herzaman söylediğimi yine söyleyeyim.Felipe Massa'dan hiçbirşey olmaz.Ortalamadan fazlasına sahip bir pilot değil.Arada bir birincilik alabilir ama o birinciliklerin arkasında hep kendisinin dışında birşeylerin hep mükemmel gitmesi yatıyor olacaktır.

içimi okudun.. :)

PHaRUcK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.1907unifeb.org
yaaaa o mesajda yanLısLık oLdu...onu burak abide söLEdi ama düzeLtemedim...O mesaj yanLıs yazıLdı tekrardan söLim onu siLebilirseniz çok ii oLur çünkü kafa karıstırıo...Onu ayrı bi forumda okuyordum.. ben geçen seneki sezon için aLıntıyLa cevap vericektim iki kişiye yanLısLıkLa buraya yazmısım :D:D

Son düzenleme: