Raikonen

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.İşlerim dolayısıyla pek sık internete giremiyorum.Bu nedenle internetteki çok şeyi de takip edemiyorum fakat bu bölümdeki konulara meraklı arkadaşlarımız biliyo aşırı bir F! düşkünüyüm :)

MErka ettiğim bir konuyu sizinle paylaşıp bilgi almak istedim.Motorsporları ile ilgilenen arkadaşlar da bilgilerini büyük zevkle paylaştığı için en uygun yerin burası olacağını düşündüm açıkçası.Gerçekten çok zevkli sohbetlerimiz oluyor.

Raikonen in transfer olduğu yarış liginden bilgisi olan var mı?Bir de hangi ligde yarışıyordu o ya :)

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet rallide yarışıyor. hatta geçen türkiye ye gelmişti. önümüzdeki sezon F1 e dönme ihtimali varmış hangi takım tam hatırlamıyorum ama bir söylenti geziyor.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Red Bull

Rallyde de Red Bull takımında zaten.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Raly olduğunu biliyorum da, hangi klasmanda onu takip edemedim merak ettiğim hangi lasmanda yarıştığı.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
WRC de yarışıyormuş arkadaşlar.Formula 1 i özlemiyorum burada çok eğleniyorum diye de gönderme yapmış :)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
aslında bu videoyu yüklemeyecektim ama Raikkonen'cisiniz sanırım, ekleyim dedim :D
biz bir arasokaktan çıkarken önümüzden geçti. telefonu çıkartana kadar videodaki yola çıktık. ordada gazladı gitti. o döndüğümüz yer olmasaydı tam arkasındaydık, kalkışta biz yavaş kaldığımız için geride kaldık

/watch?v=6blw5qcJDwY

http://www.youtube.com/watch?v=6blw5qcJDwY

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Citroen Junior Redbull takımında WRC'de yarışıyor. Kontrat 1 yıllık, seneye ne olur bilinmez.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O pekte dönecekmiş gibi görünmüyor ama buz adam bu ne yapacğı belli olmaz :)