reçine

erhanyorulmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımın nerdeyse tamamına yakın yerinde eski sahibinin agac altına koyması sebebiyle reçine var ve gözle birşey görünmesede elimi yüzeyde gezdirince sanki spreyle vernik sıkılmıs gibi pürüzler geçiyor.acayip sinir bozucu ben bundan nasıl kurtulurum forumda biseyler okudum ama işi bilen birinemi götüreyim yoksa kendim halledebilirmiyim önerilen temizlik malzemeleriyle?

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: reçine

Reçine temizlemek için sprey tarzı ürünler var. Onlardan kullanabilirsinzi. Kesin çözüm için KİLL uygulaması yapmanız gerekir. Kill hamuruyla boya üzerindeki reçine vs. ne varsa temizlersiniz. Cila vs de temizlenmiş olur. Boyaya dokunduğunuzda ipek gibi olur. Kill uygulamasından sonra mutlaka cila ve boya koruma da yapmanız gerekir. Çünkü kill boya üzerindeki cilayı da temizler, boya cilasız ve korumasız kalır. Kill hamuru doğru kullanırsanız boyaya zarar vermez merak etmeyin. Aracınız fabrikadan çıktığı ilk günkü gibi olur. Pürüzsüz ipek gibi olur. Ama zaman alıcı bir iştir. Yıkama kill cile vs. en az 3-4 saat sürer.