REKTEFE

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Benzinde sorununuz yoksa dediğim gibi LPG sisteminize AFR ayari sart.

6 binde 1 diş çok problem değil ama bahsettiğim ayar yağ eksiltmenizi de azaltabilir.

Aracınız muhtemelen LPG'de fakire düşüyor ve yüksek egzoz gazı sıcaklığı sebebiyle yağıl viskozitesini bozuyor.

Turbonun baş düşmanları ise yağlama zaafiyeti ve yüksek egzoz sıcaklığidir. Sürekli böyle kullanılırsa turbo da bozulabilir bilginiz olsun.

Çözüm için lpgayari.com adresine girin, bu ekiple iletişime geçin. Arada Diyarbakır'a geliyorlar. Temsilcileri Urfa'da, siz de girebilirsiniz. Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir'de de varlar.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: eyüp demir

eyüp demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e 1 diş çok problem deği
Benzinde sorununuz yoksa dediğim gibi LPG sisteminize AFR ayari sart.

6 binde 1 diş çok problem değil ama bahsettiğim ayar yağ eksiltmenizi de azaltabilir.

Aracınız muhtemelen LPG'de fakire düşüyor ve yüksek egzoz gazı sıcaklığı sebebiyle yağıl viskozitesini bozuyor.

Turbonun baş düşmanları ise yağlama zaafiyeti ve yüksek egzoz sıcaklığidir. Sürekli böyle kullanılırsa turbo da bozulabilir bilginiz olsun.

Çözüm için lpgayari.com adresine girin, bu ekiple iletişime geçin. Arada Diyarbakır'a geliyorlar. Temsilcileri Urfa'da, siz de girebilirsiniz. Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir'de de varlar.

tesekkur ederim ilginizden dolayı dediğinizi yapıcamm

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac lpg li hocam baska bir ustayada goturdum lpg montajindan kaynakli bir sorunda olabilir dedi. aracimda yag eksitme var malesef

benim araçta yağ eksiltiyor @eyüp demir bey, araç kitapçığında yazıyor zaten, 1 diş 250ml e denk gelmesi lazım, eksiltmiyorsa problem :)

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1- araç LPG'li mi?
2- pistondan manifolda yağ nasıl geçiyor anlamadım?
3- rektefe yapılacak olsa bile ehil bir ustaya yaptırmanızı tavsiye ederim. Ben Siirt'te yaşıyorum ve işim olduğunda Diyarbakır'a gidiyorum, mafraklar opele, ahmet ustaya, gidecek olursanız, Siirt'ten Yunus Emre'nin selamı var deyin

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tesekkur ederim ilginizden dolayı dediğinizi yapıcamm

Yukarıda da bahsetmiştim. Mafraklar Opel'e gidin, Siirt'ten Yunus Emre'nin selamı var deyin, aracınızla ilgili genel konularda yardımcı olsun. Ama AFR konusunda onlar da yardımcı olamaz, lpgayari.com ekibiyle irtibat kurmanız gerekiyor.

Gelişmelerden haberdar edebilirseniz hepimiz memnun oluruz

eyüp demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
http://lpgayari.com/2017/09/17/opel...ari-ile-en-kisa-zamanda-servise-gidin-cozumu/
burda astra 1 4 t nin bende ki arızası olan p0299 arızanın çözümü hakkında bilgi vermişler
bu afr ayarı için kiminle iletişime geçebiliriz bu sitete irtibat bulamadım, urfada var demiştiniz nasıl iletişime geçebilirim
O sitede iletişim linkine tiklarsaniz Facebook grubuna yönlendirir.