Renault FLUENCE????

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Renault FLUENCE????

1.5 dizelini kullanıyorum iş yerinde inanılmaz kötü bi raraç motoru geçtim yürüyen tabut gibi birşey yüksek hızlarda hiç güven vermiyor yolunda kararlı gitmiyor ani manevralarda çok kıç atıyor vs. vs. 1.6 motru kullanmadım ama dediğiniz gibi ise zorlar heralde.

Nzmgkcng

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ergün_28 link' Alıntı:
Aslında iki aracın teknik özelliklerine baktığımda (0-100 km)  fluence 0-100 11 sn iken astra hb otomatik 10.2 sn görülüyor. bu değerlere göre bizim arabalar daha önde olması lazım ?
şöyle ki bizim arac onde fakat olay 0-100 degil yaklaşık 70-150 arasi

Nzmgkcng

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
ya fluence 130 luksa :)
fluence 105 lıkse bıle hızlanmaları cok ıyı.. hafıf olmasının avantajıda var tabi...
virajlarda da çok kötü bir araç değil.. ama yer rüzgarlı ve satıh bozulursa sıkıntı yaşanıyor..
ama astra devrini alınca hallder fluenceyi..
130 lük olabilir:))) ki ben olayı tekrar açıklığa kavusturayim. Olay iki arabanın arka arkaya otobana yan yoldan baglanma olayi. Ben onde fluence arkada.. Otobana baglanan virajda bana sellektor atti. Ki 70 civari donuyorum, 90 la girse ztn balon fluance kayar orda:) tam otobana cikinca ben önden o arkamdan yardirdik. Ve benim Astra uzaaayamadiii:( bütün olay budur

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖mür link' Alıntı:
1.5 dizelini kullanıyorum iş yerinde inanılmaz kötü bi raraç motoru geçtim yürüyen tabut gibi birşey yüksek hızlarda hiç güven vermiyor yolunda kararlı gitmiyor ani manevralarda çok kıç atıyor vs. vs. 1.6 motru kullanmadım ama dediğiniz gibi ise zorlar heralde.
Verilen paraya göre bu kadar beş para etmez bir model görmedim. şirkete üç dört ay önce 0 km 1 aylık kiralamıştık.Ucuz bir arabada olsa yeni araba biraz pamuk gibi olur. bu resmen kalastı! Her gün işyerimizin olduğu sitedeki kasislerden geçiyorum. Bu kalasla geçiyordum kasislerden, araba dağılacak zannettim. Araba otoyolda düz gidemiyordu, o kadar kötü bir direksiyon sistemi var ki linea, doblo kat kat iyi! Genişliğine ve az yakmasına aldanıp satın alanlara acıyorum. İddia ediyorum linea daha oturaklı!  

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Kayinimda fluence var lpgli. Birkaç kez demedim. Araba gerçekten hafif olduğu için ilk kalkista daha atik tabi ama hocama katiliyorum biraz hizlanmaya basladiginizda direksiyon ve on düzen sapitiyor resmen. Araba yolda düz duramiyor. Bu haftasonu 115lik astra sedanla 180 km bizi gördüm otobanda araba gerçekten yola yapisti ve milim kimildamadi. Bizim araclarin biraz agir olmasinin faydasini uzun yolda kesinlikle görüyoruz bence.

muh28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nzmgkcng link' Alıntı:
şöyle ki bizim arac onde fakat olay 0-100 degil yaklaşık 70-150 arasi

Dün akşam ben de ışıklarda kalktıktan sonra arkamda bir araba gördüm (galiba i30) sonra beni sollamaya kalktı farkettiğim an bende gazı kökledim 2-3 sn yan yana devam ettik sonradan benim araba öne geçmeye başlamıştı devam etseydim geçerdim ama ben yavaşladım (arabada tek değildim çünkü)  :) 

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dizelleri epey sıkı gidiyor bu tenekenin, yollarda en sinir olduğum araç olabilir kendisi. 1 kilometre öteden selektör yaparak gelir yanaşır dibine, çekilirsin. Sonra viraja yaklaşırken asılır frene o süratle dönemeyeceğini anladığı için, o sırada avantaj sana geçer, sen başlarsın selektöre, kaçar hemen diğer tarafa orasını burasını oynatarak panikle. Yol düzleşince yeniden gelir dibine, seyahat boyu devam eder bu serüven.

Sonuç olarak benzer sürelerde girersin gideceğin şehre :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
Dizelleri epey sıkı gidiyor bu tenekenin, yollarda en sinir olduğum araç olabilir kendisi. 1 kilometre öteden selektör yaparak gelir yanaşır dibine, çekilirsin. Sonra viraja yaklaşırken asılır frene o süratle dönemeyeceğini anladığı için, o sırada avantaj sana geçer, sen başlarsın selektöre, kaçar hemen diğer tarafa orasını burasını oynatarak panikle. Yol düzleşince yeniden gelir dibine, seyahat boyu devam eder bu serüven.

Sonuç olarak benzer sürelerde girersin gideceğin şehre :)

Evet belli bir hıza kadar çabuk fırlıyor, geçen Insignia ile bir tanıdık Fluence lı yanyana kalktık, ben tam duracakken yeşile döndü bu patiyle fırladı ben ise 2 ile kalktım ama gene de berbat fark yedi  :D  Astra olsaydı Fluence az biraz oyalardı beni ..

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Evet belli bir hıza kadar çabuk fırlıyor, geçen Insignia ile bir tanıdık Fluence lı yanyana kalktık, ben tam duracakken yeşile döndü bu patiyle fırladı ben ise 2 ile kalktım ama gene de berbat fark yedi  :D  Astra olsaydı Fluence az biraz oyalardı beni ..

Insignia ile kapışmak mı hem de altında Fluence varken, sümme haşa :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Tolga KARACA link' Alıntı:

Abi o kadar olsun :D