Sahte yağ sorunu

• Konuyu başlatan Halil2407
  • Başlangıç tarihi
H

Halil2407

Bilgi Girilmemiş
En güzeli bilindik bir yerden almak internetten almak çok riskli. Sahte olani yarım kalan haliyle iade ettim ama yinede o yağ motora girdiği için tedirgin oldum. En iyisi güvenilir yerden almak. İnternetten uzak durmak.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Onlineyedekparca.com'dan yıllardır orjinal sarf malzeme ve yedek parça tedarik ederim. Güvenilir bir sitedir. N11'de mobiloil isimli satıcı, mobil'in n11'ce onaylanmış online yetkili satıcısıdır. N11'e inanmadım, bizzat mobil Türkiye genel merkezini aradım, teyit aldıktan sonra alışveriş yaptım. Doğal olarak orjinal ürün satıyorlar. Yine n11 ve trendyol'da baysalcivata isimli satıcıdan mobil yağ tedarik ettim, onlar da orjinal ürün satıyorlar. 1000km sonra bakım zamanım geliyor. Ya onlineyedekparca.com'dan ya da liquimolyturkiye'den liquimoly top tec 4600 5-30 motor yağı tedarik etmeyi planlamaktayım.

Bakım yaptırdığım yerde aaaaa gm bulamadık wunder olmaz mı? Bütün arabalara bunu takıyoruz.

Motul x clean efe bizde yok motul x clean fe olmaz mı?

Ferodo var dedik ama bizde kalmamış blueprint te iyi balatadır, bu seferlik bunu takalım mı?

gibi sorulara maruz kalıp, liftin tepesindeki arabaya bakakarak yapılan dayatmaya razı olmaktan ve rafta beklemiş mallara 100 200tl fazladan ödemektense istediğim ürünü alır götürürüm, usta beni kovana kadar 100tl işçiliğini verir geçerim🙂

Bahsettiğim siteler güvenlidir. Tavsiye ederim.