Şasedeki Paslanma.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende çürüme olmadığı için saçla kapatmadım, ne akarsa aksın direk yola :)
Anadol gibi malın olsun :). Bu aracı harcadılar ya, yanarım da ona yanarım :(.

kxlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın dediğine göre akü asidi akıp paslanmaya neden olmuş, pütür de aside dayanıklı bir malzeme değil, yine aynı olur!

akü değişecek diye önermiştim ama değişmeyecekse işe yaramaz elbet. bir de akü niye değişmiyor da sürekli asit akıtması bekleniyor ki?

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü değişecek diye önermiştim ama değişmeyecekse işe yaramaz elbet. bir de akü niye değişmiyor da sürekli asit akıtması bekleniyor ki?

Akü değişir elbet, kaçıran aküyü neden taksın ki?

Aldığım akü henüz bir yıllıktı ve asiti ancak aktıktan sonra görebildim.

Marka vermeyeyim ama bazı akülerde bu sorun var!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aküye saf suyu fazla konunca da sızma olabiliyor. Ben geçenlerde akünün azalan suyunu tamamladım, geriye çok az su artmıştı, yeterli pay var diye onu da aküye ilave ettim ama demekki yokmuş, zira bir süre aküde sızıntı/terleme oldu sonra geçti.

Yasin Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz geç kalmışız aşağıya kadar komple pas. Bu arada firmadan dönüş oldu. Şu an tekil kullanıcıya satışlarının olmadığını ancak yakın zamanda satışa başlayacaklarını bildirdiler. Bu malzemenin pas problemimizi çözeceğini söyledi. Ne diyelim? inşallah. :cool:
Hocam sorununuzu nasıl hallettiniz ya da halledebildiniz mi acaba. Benim de aracımda aynı sorun var ne yapacağımı bilemedim.