satılık hiç kullanılmamış GM kriko

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hafta sonu bir arkadaşım yeni aldığı sıfır 1.6 benzinli astrasına lpg taktırdığı için krikosunu yer kapladığı için satmak istedi.kendisi eski aracındaki lastik şişirme setini ve 1 yıllık yol yardımını kullanacakmış:)fiyat olarak 80 tl düşünüyor.hiç kullanılmamıştır.ihtiyacı olan varsa PM atabilir
[img=580x600]http://i.hizliresim.com/Nb4mvN.jpg[/img]

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: satılık hiç kullanılmamış GM kriko

Hayırlı satışlar bu arada fotoğrafı görmüşken bugün başıma gelen olayıda anlatayım; benim araba boş bir arsada yapılı brandadan derme çatma bir garajda duruyor belediye de yol kenarlarına kaldırım taşı döşerken haber vermediğinden benim arabada arsada mahsur kaldı her neyse lafı fazla uzatmayayım aracı çıkarmak için çekici çağırdım halatın ucuna takmak için stepnenin altında aynı yukarıdaki resimdeki gibi kriko takımını açtım ve çekme aparatının olmadığını gördüm tüm araçlarda kriko takımının içinde olduğunu bildiğim başkasının aracında bile elimle koymuş gibi bulduğum bu parça bizim araçlarda acaba nerede  032questn yada Opel bu parçayı da çalacak kadar düştü mü  31agryyy

Her neyse çekicide zincir varmış arka dingile taktık ucuna da halatı öyle kurtardım arabamı

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı satışlar.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Hayırlı satışlar bu arada fotoğrafı görmüşken bugün başıma gelen olayıda anlatayım; benim araba boş bir arsada yapılı brandadan derme çatma bir garajda duruyor belediye de yol kenarlarına kaldırım taşı döşerken haber vermediğinden benim arabada arsada mahsur kaldı her neyse lafı fazla uzatmayayım aracı çıkarmak için çekici çağırdım halatın ucuna takmak için stepnenin altında aynı yukarıdaki resimdeki gibi kriko takımını açtım ve çekme aparatının olmadığını gördüm tüm araçlarda kriko takımının içinde olduğunu bildiğim başkasının aracında bile elimle koymuş gibi bulduğum bu parça bizim araçlarda acaba nerede  032questn yada Opel bu parçayı da çalacak kadar düştü mü  31agryyy

Her neyse çekicide zincir varmış arka dingile taktık ucuna da halatı öyle kurtardım arabamı
teşekkürler, bijon anahtarıyla beraber gri renkli çantanın içinden çıkıyor.bagaj döşemesine benzer bir kumaşı var

umutcanbing@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: satılık hiç kullanılmamış GM kriko

kardeş kriko satılmadıysa almak istiyorum
bunun dışında stepne lastik ve diger bagaj içi malzemelerde lazım satarsanz alabilirim

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: satılık hiç kullanılmamış GM kriko

umutcanbing@hotmail.com' Alıntı:
kardeş kriko satılmadıysa almak istiyorum
bunun dışında stepne lastik ve diger bagaj içi malzemelerde lazım satarsanz alabilirim
Hocam ben satiyorum hic kullanilmamis stepne ve kriko var set duruyor aracim perte ciktigi icin satiyim sana