SEAT İBİZA 1.2 TSİ 105 HP DSG Mİ SKODA RAPİD SPACEBACK1.2 TSİ 105 HP MANUEL Mİ ?

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: SEAT İBİZA 1.2 TSİ 105 HP DSG Mİ SKODA RAPİD SPACEBACK1.2 TSİ 105 HP MANUEL Mİ ?

Şimdi ben sinirlenir çıkışta bir çift lavaş birde somuna tantuni patlatırmışım yayık ayranla o_O

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SEAT İBİZA 1.2 TSİ 105 HP DSG Mİ SKODA RAPİD SPACEBACK1.2 TSİ 105 HP MANUEL Mİ ?

Aydn link' Alıntı:
şimdi ben sinirlenir çıkışta bir çift lavaş birde somuna tantuni patlatırmışım yayık ayranla o_O
sallierim link' Alıntı:
Kebap yerken attim yorumu hemso idare et :)
Aydn link' Alıntı:
Ayıptır lan günahtır. İnsan insana böyle zulüm etmez. Yanında acılı şalgamla kurşun turşu var mı la :-(

Başlığı değiştiriyorum arkadaşlar acılı adan kebap mı mersin tantuni mi?  :D :D :D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: SEAT İBİZA 1.2 TSİ 105 HP DSG Mİ SKODA RAPİD SPACEBACK1.2 TSİ 105 HP MANUEL Mİ ?

niko22 link' Alıntı:
Başlığı değiştiriyorum arkadaşlar acılı adan kebap mı mersin tantuni mi?  :D :D :D
Evlat ayirmak bize yakismaz abi :D

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir mersinli olarak tabiki TANTÜNİ :)

Aydın, favori yerin neresi mersin'de? Memoşu tek geçerim :)

Ayrıca ciğer dedinmi de aklıma APO & BAHATTİN kardeşler gelir :) Ankaraya da açıldı ciğerci apo sık sık uğruyorum :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: SEAT İBİZA 1.2 TSİ 105 HP DSG Mİ SKODA RAPİD SPACEBACK1.2 TSİ 105 HP MANUEL Mİ ?

sallierim link' Alıntı:
Evlat ayirmak bize yakismaz abi :D

Tantuniyi ortaya söyleyelim kebabı da metre metre alırız 005hihih 005hihih
Adanada askerlik arkadaşım var hep çağırır gelde sana mertrelerce kebap ısmarlayayım diye  special_Little_thongue_man

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: SEAT İBİZA 1.2 TSİ 105 HP DSG Mİ SKODA RAPİD SPACEBACK1.2 TSİ 105 HP MANUEL

niko22 link' Alıntı:
Tantuniyi ortaya söyleyelim kebabı da metre metre alırız 005hihih 005hihih
Adanada askerlik arkadaşım var hep çağırır gelde sana mertrelerce kebap ısmarlayayım diye  special_Little_thongue_man
Adana kebabi candir geridi heyecan :D

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Bir mersinli olarak tabiki TANTÜNİ :)

Aydın, favori yerin neresi mersin'de? Memoşu tek geçerim :)

Ayrıca ciğer dedinmi de aklıma APO & BAHATTİN kardeşler gelir :) Ankaraya da açıldı ciğerci apo sık sık uğruyorum :)

Mersin'e çok kez gitmiş biri olarak kesinlikle Memoş bence de. Bir de Yedi Kardeşler'in (Mezitli) hastasıyım :)

Narlıkuyu'da ise balık konusunda Apo'nun Yeri'ni tek geçerim.

Son olarak da tercihimi Rapid'den yana kullanıyorum.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Mersin'e çok kez gitmiş biri olarak kesinlikle Memoş bence de. Bir de Yedi Kardeşler'in (Mezitli) hastasıyım :)

Narlıkuyu'da ise balık konusunda Apo'nun Yeri'ni tek geçerim.

Son olarak da tercihimi Rapid'den yana kullanıyorum.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

Benim de oyum rapid spaceback'ten yana, dün hatta gördüm bir tane bu başlık aklıma geldi. Gerçekten dış tasarım olarak gayet güzel bir araç.

Benim mezun olduğum lise (içel anadolu lisesi) yedi kardeşler'e çok yakın oraya sık sık uğrardık :)

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Benim de oyum rapid spaceback'ten yana, dün hatta gördüm bir tane bu başlık aklıma geldi. Gerçekten dış tasarım olarak gayet güzel bir araç.

Benim mezun olduğum lise (içel anadolu lisesi) yedi kardeşler'e çok yakın oraya sık sık uğrardık :)
Bende rapid derim.
Konu baya bi baltalanmış olacak ama  :D İAL yazınca dayanamadım, Adonis Sitesinde evimiz vardı lise yıllarım orada geçtı  ;)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

O zaman konu iptal;

Ben Soli tarafında oturuyorum. Heryer Yedikardeşler, heryer 1.5 acılı Adana.