Selam arkadaşlar, bilgisi olan arkadaşların dikkatine! yardımcı olursanız sevini

KAYA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam, iyi akşamlar. Ben  Dörtyol  Hatay'dan Kaya, Yaklaşık 15 yıllık bir astra sahibi  olarak böylesine güzel ve içtenlikle  hazırlanmış bir  blog sitesini  2 gün  önce görüp öğrenmiş olmama bayağı  bir üzüldüm. Keşke daha önce tanımış  olabilseydim diyorum ve emeği  geçen bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler diyorum.      Arkadaşlar sormak    istediğim bir konu var bilgilendirirseniz sevinirim. 2000 Model Opel Astra NB CD Aracımın göğsüne uygun sağlıklı sorun  yaratmayacak Necvox veya bir başka    marka navigasyon  model ve tipi hangisi  olabilir?  Bu konuda duayen  arkadaşlardan  bilgi bekliyorum ilgilenip cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler Bir başka gün sohbetlerde buluşabilme  dileğiyle  iyi akşamlar..

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Selam arkadaşlar, bilgisi olan arkadaşların dikkatine! yardımcı olursanız sevini

welllcommee

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız konunuzu görür görmez yardımcı olacaktır.
Görüşmek üzere keyifli forumlar...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Selam arkadaşlar, bilgisi olan arkadaşların dikkatine! yardımcı olursanız sevini

welllcommee

Sayfanın başında linki olan sponsorumuz ile görüşürseniz, hem fiyat hem de uyumluluk açısından fikir edinebilirsin.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Tekrar hoşgeldiniz. Diğer konudaki mesajımda yazdığım gibi, bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olacaktır :)

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra g de bildiğim kadarıyla teyp canbus lı değil(car400), o yüzden necvox vb. para vermeye değmez, double din teypler daha güzel olur bence.