Servis Fırsatı

Hakankoylu34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar my opel sitesinde (opelin kendisine ait bir site from değildir.) şubatın sonuna kadar ücretsiz detaylı bilgi var ilk defa servise gidenlere;
Bayimizi İlk ziyaretinizde Ücretsiz Check-Up, Koltuk Koruma ve Aşağıdaki Hediyelerden Biri Sizin.
- Park Sensörü
- Karter Muhafaza

Ayrıca;
+5 Yaş Profesyonel Bakım Kampanyası

Aracınızın Bakımı Sadece 249 TL (KDV dahil)
Hava, Yakıt, Polen, Yağ Filtresi ve Yağ Değişimi ile İşçilik Dahil

Not:
OpelClubCard İndirimi
5 yaşını geçmiş aracınıza mekanik işlerde %25 parça ve işçilik indirimi varmış son 5 gün çarbamya randevu (myopelservice.com) aldım internet üzerinden aldım bilginiz olsun.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Güzel fırsat fakat 10.000 bakımına 250 lira vereceğime kendim evimin altında değiştiririm daha iyi kısaca servis kazığı politikasına aynen devam ...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakankoylu34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel fırsat fakat 10.000 bakımına 250 lira vereceğime kendim evimin altında değiştiririm daha iyi kısaca servis kazığı politikasına aynen devam ...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ücretsiz bilgi ve park sensörünü alim de gerisi pek umrum da değil acıkcası ;) işte birde yalandan da olsa şu yol bilgisayarını soracam aracı yeni aldım zaten uygun birşey derlerse bi ihtimal onuda zannetmiyorum da işte aklımda kalmasın sorusu :)

schembri2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayari gecen hafta 100 tl ye yuklettim,
Bilgine

göksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parksensörüne fazla sevinmeyim derim,dandik birşeymiş ve çabuk arızalanıyormuş,baldız ve yakın bir arkadaşımın 2 side atm servisinde benzer bir kampanyadan faydalandılar 2 sininde park sensörleri hemen arızalandı,artık hangi firmanın ürününü kullanıyorlarsa bilmiyorum,elektronik şans işi sizdeki sorun çıkarmaz inşallah.

Hakankoylu34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayari gecen hafta 100 tl ye yuklettim,
Bilgine

nası yani

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:48 ----------

parksensörüne fazla sevinmeyim derim,dandik birşeymiş ve çabuk arızalanıyormuş,baldız ve yakın bir arkadaşımın 2 side atm servisinde benzer bir kampanyadan faydalandılar 2 sininde park sensörleri hemen arızalandı,artık hangi firmanın ürününü kullanıyorlarsa bilmiyorum,elektronik şans işi sizdeki sorun çıkarmaz inşallah.

doğrudur şimdi bişey diyecem de işte sözde park sensörü veya karter koruma hediye diyor işcilik park sensöründen pahalı dışarda taktırmana izin vermiyor ne anladım bu hediyeden :) pendik atm servisi de yaramaz aracımın başında durdum servis çalışanlarının fuzili masraf cıktartıklarına şahit oldum ordan biliyorum