Servis önerisi ve yardım talepleri hk.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keyifli forumlar diyerek başlamak istiyorum.

Bildiğiniz gibi zaman zaman bulunduğu ilde iyi bir servis arayışı içerisinde olan ya da memnuniyet derecesi referans alınarak yeni bir servis noktası arayan arkadaşlarımız bu ihtiyaçlarını paylaşım niyetiyle bildirmekte ve yine üyeler olarak memnun kaldığımız ve güvendiğimiz yerleri belirtmekteyiz.Paylaşım platformunda bundan daha doğal birşey olamaz.

Ancak bu konular içerisinde dikkat etmeniz gereken bir noktada sizleri uyarmak istedik;
Bu tür konularda bakıyorsunuz ki : bir servis methedilmiş ,teşekkür edilmiş vs. Ama bakıyorsunuz ki üyelik yeni , mesaj sayısı 1,3,5 bilemediniz 20 ,30 bu birkaç methetme mesajından bir süre sonra görüyorsunuz ki o üye hiçbir şekilde aktif değil ya da sadece bu tür , kendince menfi olabilecek konularda aktif .Hatta 2-3 kişi grup halinde atılan mesajlar bile oluyor.

Bu durumda kendine müşteri bağlamaya çalışan bir şahsın yada servisin size ne kadar kaliteli hizmet verebileceği de şüphelidir zaten.

Yönetim olarak biz bu tür mesajları hemen siliyoruz ve gerekirse üyelik iptali bile oluyor.Ancak bizlerin dikkatinden kaçabilen mesajlar da olabiliyor.

Eminiz ki , dikkati yerinde çoğu üyemiz bu tip mesajlara zaten itibar etmez.Ancak insan bazen o dikkati esgeçebilecek telaşe içerisinde olabiliyor ya da yeni üyelerimiz daha tanıma sürecindeyken farkına varamayabiliyor.

Zaten hiçbir tavsiye doğabilecek olumsuzlara Opelim.net 'i bağlayıcı değildir ancak Herşeyi resmi zeminde düşünmeden , hiç bir üyemizin olumsuzluk yaşamamasını istediğimiz için bu bilgilendirmeyi yapma ihtiyacı hissettik.

Üyelerimizin bu konuda dikkatli olmalarını ve gerek duyulduğunda çekinmeden "Bu Mesajı Moderatör'e Bildir" ikonu ile yönetimi bilgilendirmelerini istiyoruz.

Keyifli Forumlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yerinde bir uyarı. Bir de sırf aracını satmak için üye olanlar var. Bu durumdan kurtulmak amacıyla misafir ziyaretciler için süreli (1-2 haftalık) yedek parça ve satılık araç ilanları bölümü açılabilir mi?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek istediğini anladım Savaş abi ama "Pazar Yeri" ' nin amacı üyelerimiz arasında paylaşıma zemin olması.Eğer dışarıdan kısıtlı da olsa bir açılım sağlarsak beraberinde olumsuzluklar başlayacaktır.Her nekadar sorumluluk alıcı ve satıcıda da olsa istenmeyen durumlar çoğalacaktır.Site üyeleri dışarısında ki satılıkları zaten diğer ilan ve satış sitelerinden alma yoluna gidiyoruz ve ona göre da gereken temkini göstermiş oluyoruz.Yine de konuyu yönetimce konuşuruz.