Servis yanlış tramer kaydı

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba buradaki abilerimden kardeşlerimden bi konuda bilgi istiyorum biraz uzun olacak ama kusura bakmayınbenim aracım bundan iki yıl önce bir gece çalındı ben aynı gece arabanın içindeki telefonum üzerinden aracı takıp edip bi silahlı çatışma sonucu geri aldım aracı aldıktan sonra araçta çalışırken motor sarsıntılı çalışıyordu Servise çekiciyle götürdüm araç kontrol edildi turbo hortumu patlamış ondan dendi bende kaskodan ne gerekiyorsa yaptırdım ufak tefek şeyler vardı şimdi konuya geliyim aracı geçen ay satacaktım expere götürdük bişey yok herşey iyi çıktı sonra ecper plakayı sorguladı plakada Hasar kaydı olarak piston değişmiş çıktı ama benim böyle bişeyden haberim yok ve araçta böyle bişey yoktu servisi aradım bana bilgi vermediler sigorta firmasını aradı. Onlar servisle iletişime geçtiler bana yapılan işlerin resimlerini attılar ama araçta motorla ilgili hiç bit işleme ait resim yok exper dökümünde motorla ilgili 1000 TL ilk bir masraf var. NE yapmalı Nasıl bir yol izlemeliyim

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sigorta şirketi çözebilir itiraz et. Tramere yansımış bir şeyi iptal etmek çok ama çok zor bir durum normalde.
Zincirleme trafik kazasına karıştım 3 basamak düşürdüler itiraz ettim 1 ay uğraştım tek kademe düşürmek için.

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mahkemeye vermeyi düşünüyorum ama. Bakalım

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Mahkemeye vermeyi düşünüyorum ama. Bakalım
Önce sigortadan red yanıtı alın derim mahkeme süreci insanı yoruyor. Ayrıca sizi için ek delil olur sigorta şirketi zararımı gideremedi diye.

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani önce sigorta şirketiyle görüşüp bi sonuç alıyım olmazsa mahkeme

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun bu arada

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı