Ses sistemi aracı garanti kapsamından çıkarırmı ?

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar aracıma ufaktan bi ses sistemi taktirmayi dusunuyorum. Birtane anfi birtane bass hoparlor ve on kapilara kickbass arka koltuk kemer baslarina ise tizz taktiracagim. Bun uygulamalar araci granti kapsami disinda tutarmi ? Yada nasil bi yol izlemeliyim. 4 yil gibi uzun bi garanti surem var heba olmasini istemiyorum.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ses sistemi aracı garanti kapsamından çıkarırmı ?

Paramedic link' Alıntı:
Merhaba arkadaslar aracıma ufaktan bi ses sistemi taktirmayi dusunuyorum. Birtane anfi birtane bass hoparlor ve on kapilara kickbass arka koltuk kemer baslarina ise tizz taktiracagim. Bun uygulamalar araci granti kapsami disinda tutarmi ? Yada nasil bi yol izlemeliyim. 4 yil gibi uzun bi garanti surem var heba olmasini istemiyorum.

Evet ilgili sistem ona bağlı elektrik sistemi ve söküp taktiğınız yerler garanti dışı kalıyor. Birçok servise sordum ben kendileri de dışarıdan alınan ürünü takmıyor.

En azından ilk bakıma kadar müdahale etmeyin aracınıza kronik bir sorun yoksa gözden çıkarıp taktırırsınız. 

Fakat servisin başka bir şeyden kaynaklansa bile  Garanti dışı kalmamış arızalarınızı bile yaptığınız bu işleme yıkma ihtimalinin yüksek olduğunu unutmayın.