Sıfır regülatör veya enjektör arızalı olabilir mi?

kartalbey84

Kayıtlı Kullanıcı
19-Çorum
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Astra J 1.4 T aracıma lpg taktırdığım günden beri yakıt konusunda bir gülemedim. Aynı aracı kullanan arkadaşların şehir içinde yaptığı kilometreyi ben şehirler arasında zor yapıyorum. Araca yaptırmadığım bakım kalmadı. Buji, motor üst kapağı, filre, yağ, akü, lastik değişmediği şey kalmadı. Afr ayarı yaptırdım yine aynı. Acaba diyorum yeni lpg montajında lpg enjektörü veya regülatörü bozuk olabilir mi? Çünkü şu sıralar aracı sabah ilk çalıştırınca titreme, tekleme yapıyor. Araç ısındıktan sonra gün içinde tekrar tekrar çalıştırmamda sıkıntı olmuyor. Atiker Grand kit taktırmıştım. Enjektör veya regülatörden şüpheleniyorum artık. Bunlar garanti kapsamında oluyor mu? Değiştirme yaparlar mı? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Tabiki garantili oluyorlar, belkide aracınızla %100 uyumlu olmayan bir kit takılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: kartalbey84

kartalbey84

Kayıtlı Kullanıcı
19-Çorum
Siteyi ziyaret et
Tabiki garantili oluyorlar, belkide aracınızla %100 uyumlu olmayan bir kit takılmıştır.
hocam atiker grand taktıran iki arkadaşım vardı onlara baktım ben de taktırdım ama bir türlü randıman alamadım

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
hocam atiker grand taktıran iki arkadaşım vardı onlara baktım ben de taktırdım ama bir türlü randıman alamadım

Sizin kitte vardır demiyorum ancak bazen bir parçayı farklı takıyorlar sistem oturana kadar sahibine mekik dokutuyor. Mümkünse atikerin başka bir bayisine gidip kontrol ettiriniz.

• Beğen
Tepkiler: kartalbey84

Mahone

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hocam candan mühendisliği biliyosundur. Git onlara halletsinler ne sorun varsa.