sis farı rgb led uygulamam

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sis farı rgb led uygulamam

spitemre link' Alıntı:
Onur hocam ellerine saglık mukemmel bende yapmak ıstıyrum elımden gelır bıraz kesıp bıcmek sımdı sormak ıstedgım bu ledlerın bır adet fotosunu ekleyebılrmısın veya lınk bırde nasıl taktın sıslerın yerıne oncamı ısıtıp cıkartarakmı bırazdaha detaya ınersen kısaca cok sevınırım
şu şekilde camı birşekilde ayırdım ısıtmadım santim santim ugrastım ledler RGB led 60cm yeterli 1,5 sıra sıgıyor zaten ledler hariç heryerini siyaha boyadım vernik attım sonra farın içine yapıştırdımki gündüz cins görünmesin diye.zaten kalo cıkacak yer var farkedeceksin 4x0,50 kablo baglıyorsun yukarıya cıkarıyorsun bir + üç - var artıyı ben gündüz farından aldım eksilerden mavi yeşilin eksini beraber bağladım turkuaz buzmavisi oluyor yada rgb control kutuları var yada onu baglaya bilirisn

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok tesekkur ederim bilgi icin en kisa zamanda hayata geciricem

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hadi bakalım beklemedeyim kolaygele 14alkiss

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
eger arcında sisfarı yoksa sadece sinyalvarise bu hahsettiklerini yapman biraz zor olur cunku yer yok zaten  uygulamaya gecmeden yakından incele

yakından baktım ancak orada boşluk var derin de... sen bnm demek istediğimi anladın mı ? bir nevi oradaki boşluktan sarı köpüklerler bi kalıp çıkarıcam ve sarı köpügün içine  daha kalın ve şahinlerde kullanılan ledlerden degilde büyük ledlerden 4-5 adet döşemeyi düşündüm. Sen sinyal in altındaki alanın bu işlemleri yapmak için yetmeceğini söylüorsun sanırım tbi snin gibi  elime almadım ama dıştan grdügüm kadarıyla sölüorum

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

acıkcası benim fikrim bu şekilde ama akıl akıldan üstündür.dene olursa daha güzel olacaktır 045thumbsup

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

onurody link' Alıntı:
Hayır arkadasım arıza ledi yanmıyor.zaten benim astramin öyle benim yaptıklarıma karsı koyması gibi bir lüksü olamaz
005hihih 005hihih
  gercekten helal olsun gule gule kullanın  14alkiss

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok başarılı.bende de yok led far. gündüz farlarının yerine ve sis farının oraya taktırmak istiyorum.maliyeti ne kadar olur bunun?uygulaması zor mudur?özel olmazsa bir de mesleginiz neydi acaba elektrik elektronik muhendisi gibisiniz de  ;D

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maliyeti 50tl falan tutar

mksener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harika bi sey olmus en.kisa surede yapmali.