Sitemizin tasarımı yenilenmiştir... (23.12.2019)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sitemizin tasarımı, daha fazla kullanıcıya hitap edebilmek ve değişen ziyaretçi taleplerine ayak uydurabilmek amacıyla yenilenmiştir. Teknolojinin bu kadar hızlı geliştiği bir dönemde, kod yapıları hızla gelişmekte ve bizimde bu yapıya ayak uydurmamız gerekmektedir. Sizlere yeni temamız hakkında biraz bilgilendirmeler yapmak istiyorum. Öncelikle bütün üyelerimiz istedikleri zaman sitemizin sol alt kısmında bulunan tema değiştirme butonuna tıklayarak veya üye profilinizde bulunan Tercih Seçenekleri bölümünden değiştirebilirler.

tema-1.png

Yeni temanın bize sağladığı en büyük avantajlardan birisi, Gece-Gündüz modu değişimi ve kişisel ayarlamalar yapabilme seçenekleridir. Resimde gördüğünüz kısımdaki zil sesinin yanındaki butona tıklayarak ilgili ayarları görebilir, temayı kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Yine aynı bölümde bulunan AY simgesine tıklayarak gece moduna geçebilir, Gece modundan yine orada LAMBA simgesine tklayarak gündüz moduna dönüş yapabilirsiniz.

tema-2.png

Bu tema işlerine beni karıştırma ben klasik seviyorum diyenler için :) Opelforum.Net Tema 1 yapılandırıldı. Bu temanın görünümünü sizlerle paylaşıyorum.

tema-3.png

Velhasılı kelam, durum bu şekilde dostlar. Yeni temalarımızı beğenmeniz dileğiyle saygılar sunuyorum. Gördüğünüz aksaklık veya hata varsa bildirirseniz en kısa sürede çözmeye çalışırız. İyi günler.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gayet güzel olmuş...iyifikir

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ana başlık altındaki fotolarda farklı olursa daha iyi olabilir...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Olabiliyordu, ancak her kategori için ayrı foto yüklemek gerekiyor site boyutunu artırabileceği için şimdilik konu beklemede :) 5G gelince yaparız belki...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize emeğinize sağlık. Hasip bey, çalışıyosunuz sürekli[emoji4]

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Ellerine emeğine sağlık Hasip'çim. Gayet şık olmuş. iyifikir

• Beğen

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Foruma biraz da üye kazandırmak lazım . Aktif kullanıcılar az çok belli zaten elinize sağlık bu arada 👌

• Beğen