Sizce Fıyat Uygun mu ?

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bence değmez sadece bez alacağınıza diğer seti alın daha çok işinizi görür derim ben

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam aracı ilk aldığımda bende böyle şeylere çok önem veriyordum,çok iyi hatırlıyorum aracım gelmeden 63 tl ye bez almıştım ama bezi kaybettim,o günden sonra aklım başıma geldi ve bi beze bu kadar para verilmeyeceğini anladım,,ama sen illa denemek istiyorum diyosan al bi dene bakalım

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
paket bir nevi olabilir ama 51 TL beze para vermek biraz mantiksiz gibi geliyor bana. Mutlaka övdükleri gibi vardır fakat kendi fikrim DEĞMEZ .)

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o bezi deneme fırsatım olmuştu.kaliteli ve fiyatını hak eden ürün.ancak beze bu kadar para verilirmi tamamen alıcak kişinin maddiyatına bağlı tavsiye ederim.

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca eklemek istiyorum.uygun fiyatlı ve çok ürünün birarada olduğu ürünler tercih ettiğinizde kaliteden ödün vermiş olucaksınız.ucuz etin yahnisi misali ucuzlukta olan carpex marka torpido parlatıcı bakım sütü+parlatıcı sünger+arç kokusunu çok uygun fiyatla aldım sonuç:bakım sütünün sudan farkı yok parlaklıktan eser yok,kokunun kalıcılığı mak. 5dk,süngeri deneyip daha cok sinirlenmek istemedim :)