Sizce nasıl?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en iyi ve en önemlisi film kaliteli çok koyu olmayan tonlarda ön cam hariç bütün camlara yapsan daha iyi durur cabon olayı orda sıkıntı yarata bilir soyulma yırtılma gibi şeyler sert cisimle temes ederse olur tabi orjinal duruşu güzel bence egsoz kafasında güzel bi seçim yaparsan çok başarılı sorun alırsın derim ben.

unutmadan plakalık iptali şart.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence siyah süper olur ama Muharrem abinin dediği gibi sorun olur ileride ben starex e yaptırmıştım benzer bi olay zamanla sıcaklığın filan etkisiyle soyulmaya başladı ve altındaki yapışkan madde iğrenç bi şekilde gözükmeye başladı ben olsam bende tamponu kestirmeye kıyamazdım ama kestiripte kestirdiğin yere siyah bir parça koyup egzosu çıkartsan süper olur egzosta resimdeki gibi olmayacaktır bütük bi ihtimal daha büyük bişey olacağını düşünüyorum arabanın boyutları ile orantılı bişey
flim olayıda bence resimdeki gibi olursa hoş durmaz diye düşüyorum arka camlar koyu olsun bence ön camlara doğru yaklştıkça flimlerin tonu biraz daha açılsın bence

zafirahayranı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafiraya hepsi yakışır

ERDEMS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eksozun çift çıkışlı olması görüntü açısından daha iyi olur.bence biraz paraya kıyıp çift çıkışlı eksoz yaptırmanı öneririm.
cam filmini bütün camlara aynı tonda çektimen hem polislerin dikkatini daha az çeker hem de görünüş açısından daha güzel durur.

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ALPASLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenan'a

Gideriz ostim e Egzos ucu (çift çıkışlı güzel bi şey) kaynak yaptırırız,
sonra uygun bi yerde tüm camlara orta koyulukta film çektiririz,
sonra da bi spoyler takarız , fıstık gibi binersin KANKA :D

ALPASLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenan'a 2

Plakalık iptali ve Egzos olayını hallettik, sırada film,xenon ve spoyler var , ilerde inş. onlarıda hallederiz :)