Sonax PasPas Hediyesi

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Selam.. Şu araç yıkama konusuyla ilgili int. de gezinirken hepsiburada sitesinde gördüm 50TL lik Sonax ürünü alırsanız 30TL lik paspası 1 liraya veriyorlarmış.. Orjinalleri Saklayıp bunları kullanmayı düşünüyorum her markaya uyuyor diye not yazmışlar umarım uyar.. Siparişi verdim bile :D

http://www.hepsiburada.com/liste/sonax-dekor-alti-kapli-hali-paspas-4lu-siyah/productDetails.aspx?productId=otson400102&categoryId=20036444&SKU=OTSON400102

Eğer 50Tl lik Sonax ürününü sepete eklerseniz altta kampanya olarak çıkıyor sepete eklediğinizde otomatik olarak fiyatı 1TL ye düşüyor..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonax PasPas Hediyesi

thnxx paylasim icin.

İhtiyaci olan icin bedava paspas.
Urun gelince yorumlarinizi bekliyoruz.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok güzel ürünler buldum özellikle cilalı şampuanlar, yıkama için özel süngerler ve konsantre Cam suyu sipariş verdim. Zaten 3 ürün alınca hemen 50TL oluyor üstüne birde bedava HALI paspas Tadından yenmez  005hihih

Umarım Yarın elimde olur yoksa Pazartesiye kalır çünkü işyeri adresimi verdim teslimat adresi olarak

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

thnxx

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 sene önce Sonax ta detaylı temizlik yaptırdığımda hediye olarak halı paspas hediye etmişlerdi ömrü 3 ay oldu.
inşallah benimkiler gibi kalitesiz bir ürün gelmez.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by_lotto link' Alıntı:
2 sene önce Sonax ta detaylı temizlik yaptırdığımda hediye olarak halı paspas hediye etmişlerdi ömrü 3 ay oldu.
inşallah benimkiler gibi kalitesiz bir ürün gelmez.

Normalde 33TL ye satıyorlarmış ve garantili falan yazıyor. En azından kış aylarında idare etsin yazın zaten sorun yok yine orjinalleri kullanırım.lastik paspasları hiç sevmiyorum o kauçuk ları falan... umarım iyi bişey gelir merakla bekliyoruz  dancee

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi Mesaj Geldi kargoya verilmiş ürünlerim Allah izin verirse yarın cumadan sonra elimde olur diye düşünüyorum... Çok hızlı kargoya verdiler gerçekten yarına fotolarını çekerim yayınlarım arkadaşlar...

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O değil de vergi / dolar filan derken fiyatları fena arttırmışlar. 1 yıl önce 11,5 TL'ye aldığım ürün şuan 24 TL olmuş  31agryyy