Stop sorunu güçte düşme

• Konuyu başlatan Erhan123
  • Başlangıç tarihi
E

Erhan123

Bilgi Girilmemiş
Yeni aldığımız 2005 model astra h 1.6 twinport manüel araçta sabahlari stop etme problemi var yolda da isiklara arada stop etme yolda seyir halinde stop etme var lpg benzin fark etmiyor denedik güçten düşme de var gaza sonuna kadar bastım 140 i geçemedim düz yol klima kapalı normal ara hızlanmalarda da aynısı oldu gitmiyor araba sonra bi anda düzelip gitmeye başlıyor sorun nedir sizce

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Krank devir sensörü

F

Fatih60.

Bilgi Girilmemiş
Krank devir sensörü
Kardeş krank devir sensörü arızasında stop etme çalışmama sorunu da olurmu bende 2004 astra g var bu sorunlar var şuan

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kardeş krank devir sensörü arızasında stop etme çalışmama sorunu da olurmu bende 2004 astra g var bu sorunlar var şuan
Stop eder ve motor soğuk iken çok zor çalışır ısınınca tek marsta alır ama soğuk olduğunda mars basarsın uzun uzun çalışmaz araç

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Arıza kodu alıyor musunuz ? katalitik konvertör ve egr kaynaklı da olabilir. özellikle düşük viteste silkeleme vs. var mı ? egr fişini çekip bir deneyin arıza gidirelimezse krank devir sensörü ve katalitik konvertöre baktırmak lazım olabilir.

CHTZDN

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
KRANK DEVİR SENSÖRÜ VE EGR SENSÖRÜNE BAKTIR HOCAM BİLGİSAYARA BAĞLAT EĞER TAMİRCİN ÇARE BULAMASSA BEYİNCİYE GİT SİNYAL MESELESİ VAR O SENSÖRLERDE İLETMİYOR OLABİLİR

Nuri16bursa

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Yeni aldığımız 2005 model astra h 1.6 twinport manüel araçta sabahlari stop etme problemi var yolda da isiklara arada stop etme yolda seyir halinde stop etme var lpg benzin fark etmiyor denedik güçten düşme de var gaza sonuna kadar bastım 140 i geçemedim düz yol klima kapalı normal ara hızlanmalarda da aynısı oldu gitmiyor araba sonra bi anda düzelip gitmeye başlıyor sorun nedir sizce
Sorununuz düzeldi mi. Duzeldiyse neler yaptınız. Aynı sıkıntı bende de var.

F

Fatih60.

Bilgi Girilmemiş
Yeni aldığımız 2005 model astra h 1.6 twinport manüel araçta sabahlari stop etme problemi var yolda da isiklara arada stop etme yolda seyir halinde stop etme var lpg benzin fark etmiyor denedik güçten düşme de var gaza sonuna kadar bastım 140 i geçemedim düz yol klima kapalı normal ara hızlanmalarda da aynısı oldu gimiyor araba sonra bi anda düzelip gitmeye başlıyor sorun nedir sizce
Kardeş bendede 2004 astra var bendede çalışmama stop etme ve kerkinme sorunu vardı birçok parça değiştirdim krank sensörü den tut oksijen sensörü ne lpg beyni buji gibi ama sorun çözülmedi araç beyinde arıza olduğu için ateşlemede sorun oluyormuş beyni tamir ettirdim düzeldi beyne batırın bence