sunrof hakkında

astra931

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede değmez hemşerim

opelin eskişehir piyasası çok titiz satışı emsallerinden düşük olmak zorunda kalır orj bozunca

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
Walla hocam benim Vectramda var. Çok da memnunum. Ayrıca ne gece ne gündüz ne de yağmurlu havada hiç bir sorun yaşamadım henüz. Ayrıca sunroofun altında aracın orjinal döşemesi renginde bir kapak daha var. Sunrooflu bölümü o kapakla kapatıp tavanı kapatabiliyorsunuz.
Bu arada sigara içenler için son derece keyifli ve temiz bir olay sunroof olayı. Arabada hiç koku olmuyor. Arabanın görüntüsündeki olumlu katkısı da cabası...

Ben herkese tavsiye ederim ve bence sunrooflu araba kullanmaya alışan yeni alacağı arabada arayacağı ilk özelliklerden biridir sunroof. Kullanmayan bilemez :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla hocam benim Vectramda var. Çok da memnunum. Ayrıca ne gece ne gündüz ne de yağmurlu havada hiç bir sorun yaşamadım henüz. Ayrıca sunroofun altında aracın orjinal döşemesi renginde bir kapak daha var. Sunrooflu bölümü o kapakla kapatıp tavanı kapatabiliyorsunuz.
Bu arada sigara içenler için son derece keyifli ve temiz bir olay sunroof olayı. Arabada hiç koku olmuyor. Arabanın görüntüsündeki olumlu katkısı da cabası...

Ben herkese tavsiye ederim ve bence sunrooflu araba kullanmaya alışan yeni alacağı arabada arayacağı ilk özelliklerden biridir sunroof. Kullanmayan bilemez :)
valla haklısın ama sonradan takılanlar orjınalı gıbı olmuyor pek.sonradan sorun yaratabılır...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
750-1000 Ytl ye takılanlar en ekonomik modelleri ve doğal olarak yalıtım sadece conta sistemine dayalı.Orjinal sistemlerde ayrıca tabla mevcut ve tabla tahliye hortumları ile boşaltılıyor.Tabla ise tavan ile döşeme arasında kalıyor.Bu modeller ise yanlış hatırlamıyorsam en az 2000 YTL civarında.

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1000 ytl para gider bosver orjinalini bozma

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
selam sonradan takılan sanruflar kesinlikle sorun çıkartıyor ben bir arkadasım fiat bravaya taktırdı ılkzamanlar çok iyiydi sınra yagmurlu havalarda elimizde tasla dolaşıyorduk ayrıca zamanla tavan kesildigi için ses yapıyor sanrufa hiç heveslenme

:pon: :pon: :pon: