Sunroof

A.kıstavul

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2005 aatra h arabamın 9 aydır sunroof unu hiç kullanmadım daha açmaya çalıştığımda 1 kademe yukarı kalkıyor daha sonra geriye gitmiyor ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2005 aatra h arabamın 9 aydır sunroof unu hiç kullanmadım daha açmaya çalıştığımda 1 kademe yukarı kalkıyor daha sonra geriye gitmiyor ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Arıza kodu varmı mekanizmada sorun yağsızlık

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımın kia Sportage aracının sunroof'u açılırken zorlanıyordu. Belli bir noktadan sonra hiç hareket etmiyordu. Yukarıdan bakıldığında görülen tüm mekanizmayı würth sıvı gres ile yağladıktan sonra normale döndü.

Sunroof'unuzun bir kademe yükseldiğini söylemişsiniz. Sunroof bir kademe yükseldiğinde tavandan baktığınızda yağlama yapmak için bir miktar alan açılacaktır. Yağlayıp açmayı deneyerek yavaş yavaş, kademe kademe yağlarsanız mekanizmayı da fazla zorlamamış olursunuz.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

A.kıstavul

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımın kia Sportage aracının sunroof'u açılırken zorlanıyordu. Belli bir noktadan sonra hiç hareket etmiyordu. Yukarıdan bakıldığında görülen tüm mekanizmayı würth sıvı gres ile yağladıktan sonra normale döndü.

Sunroof'unuzun bir kademe yükseldiğini söylemişsiniz. Sunroof bir kademe yükseldiğinde tavandan baktığınızda yağlama yapmak için bir miktar alan açılacaktır. Yağlayıp açmayı deneyerek yavaş yavaş, kademe kademe yağlarsanız mekanizmayı da fazla zorlamamış olursunuz.
Teşekkür ederim birazdan deneyecegim

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Kaan.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bir kademe açıldığında motor çalışıyor mu tuşa basınca yağlama için linkteki ürünü tavsiye ederim kuru olduğu için toz tolayıp temizleme sorunu olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve 06Berkay

A.kıstavul

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Arıza kodu varmı mekanizmada sorun yağsızlık
Ustam sorunu çözdüm kapatma düğmesine 10 saniye basılı tutunca sorun çözüldü teşekkür ederim yağlamayi nasıl yapacağız hangi yağı tavsiye edersiniz