TANIŞMA - BUĞRA ÜYÜKLÜ

exporter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Arkadaşlar, ben Beykent de yaşıyorum, iş yerim Beylikdüzü nde, tarım makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin dış ticaretine bakıyorum.
Geçen hafta 2015 model bir Astra 1.4 lt. turbo Enjoy Active Select araç aldım, aracı tanımıyorum, ama şık ve konforlu olduğunu şimdiden söyleyebilirim. Henüz 8000 km. de ve maşallah çok temiz olmasına rağmen ilk senesi dolduğu için servise götürdüm Erdemir Opel e, pahalı olmakla birlikte hizmet kalitesi için negatif bir yorum yapamayacağım. Forum a üye oldum çünkü sizlerden araç ile ilgili öğrenecek çok şeyim olduğunu düşünüyorum. En basitinden, kafama takılan 2 konu var; Ekran taktırmak istiyorum, servis 2000 tl ye Motevo marka çin malı bir ürün takıyor, servis gayet kaliteli olduğunu söylüyor, diğerleri gibi donmuyormuş vs... İkinci olarak; led farın altında bulunan normal farlar sizce de kötü durmuyor mu ? Yani halojen ampüller takılsa daha şık durmaz mı ? Polis problem yapıyormuş sanırım, doğru mudur ? Bu konularla ilgili tecrübelerinizi ve yorumlarınızı aktarırsanız sevinirim.
Herkese selamlar ...

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: TANIŞMA - BUĞRA ÜYÜKLÜ

@ekporter Buğra Bey öncelikle hoş geldiniz Ekran konusunda Necvox öneririm bu linkten bakabilirsiniz http://www.necvox.com.tr/
ayrıca dediğiniz gibi Opel Servisleri pahalıdır ben bunu bile bile OPEL'i sevdiğim için Opel kullanıyorum. benim gittiğim servislerde İstanbul Balkan ve Odak'ta ilgilenme ve işçilik gayet iyiydi.

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astalavista link' Alıntı:
@ekporter Buğra Bey öncelikle hoş geldiniz Ekran konusunda Necvox öneririm bu linkten bakabilirsiniz http://www.necvox.com.tr/
ayrıca dediğiniz gibi Opel Servisleri pahalıdır ben bunu bile bile OPEL'i sevdiğim için Opel kullanıyorum. benim gittiğim servislerde İstanbul Balkan ve Odak'ta ilgilenme ve işçilik gayet iyiydi.

+1

eneskoroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee

exporter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşbulduk arkadaşlar, sıcak karşılama için teşekkürler.  thnxx

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone ve Necvox fiyatları 1800-2250 TL bandında bu iki cihaz en kalitelisi ve en sorunsuzu. Bence başka serviste bu iki markadan birini monte edin 2000 TL verdikten sonra bilindik cihazlar olsun. Her servisin farklı sistemler ile anlaşması vardır birkaç servise daha bakabilirsiniz yada işini iyi yapan ve kuytu köşe olmayan bir Tuning dükkanında da daha uygun fiyata bu iki cihazı bulmanız muhtemel yeter ki sağlam bir yer olsun

Far konusuna gelince "philips diamond vision h7" ile farın ışık rengini Beyaz yapabilirsiniz ama Xenon işine girmeyin beyaz halojen olsun yeter biraz yağmurlu havada görüş mesafeniz kısalır o kadar Polis sorun çıkarıyor diyeni hiç duymadım ben 2 yıldır kullanıyorum hiç bir şekilde durdurmadılar bile Muayne ye giderken sarıları takın yeter