tavan filmi ve göçük

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar,maglum birçoğumuz aracını sokakta brakıyor,çocuklardan topla arabaya abanan mı dersin? Taş atan mı dersin,aracın sağında ufak tefek kapıda,kaputta ve tavanda göçükler var, hepsini toptan yaptırayım diyorum,yalnız canımı sıkan tavanda film var, ustanın dediğine göre filmi sökmek gerekir dedi, bende tekrar masrafa girmek istemiyorum, var mı önerisi olan filmi sökmeden yapabilcek biyer?tsk

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tavan filmi ve göçük

Bu ufak tefek hasarları ne şekilde yaptırmayı planlıyorsun?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Tavandaki film sökülecek. Söktürmeden nasıl yapacaklar hayret ediyorum (eğer yaparız diyen olursa)

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Tavandaki film sökülecek. Söktürmeden nasıl yapacaklar hayret ediyorum (eğer yaparız diyen olursa)
Seni biraz saygıya davet ediyorum,vakum çektirme diye bi olay var, fikrin yoksa yorumda bulunma..

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: tavan filmi ve göçük

Benim de 10-15 adet dolu göçüğü vardı kaskodan yaptırdım vakum ile normalde cepten 1300 tlye yapılacaktı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

denizcetin link' Alıntı:
Seni biraz saygıya davet ediyorum,vakum çektirme diye bi olay var, fikrin yoksa yorumda bulunma..
Yanliş anladiniz sanirim Vakum cektirme yaparken kuvvetli baskiyla folyo zaten sökülür o yuzden  sökturmeniz gerektigini soyledi sanirim mucahit.
Saygisizlik yaptığini dusunmuyorum.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Deniz bey,Tavandaki film sökülmeden hiç bir şekilde yapılamaz...Ayrıca Mücahit arkadaşımızın saygısızlık yaptığını da hiç düşünmüyorum.Fikrin yoksa yorumda bulunma demişsiniz, fakat zaten yorumda bulunmuş yazmış olduğu kelimelerle.Ayrıca (vakum diye bir olay var)dediğinizi,Mücahit arkadaşımız forumdaki bir çok arkadaşımızdan da daha iyi bilir merak etmeyin.Benim yarı yaşımda olmasına rağmen ben ve benim gibi çoğu arkadaşımız Mücahit kardeşimizden fikir alır.Film sökülmeden yaparım diyen varsa bende merak ediyorum.Lütfen öyle birisi yada birileri çıkarsa bizi de bilgilendirirseniz memnun oluruz...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

denizcetin link' Alıntı:

Bana öyle atarlı tutarlı konuşupta canımı sıkma birader. Fikirlere saygısı olmayan sensin. Burada herkes istediği fikri beyan etmekte özgürdür. İşine gelmiyorsa hemen şu anda terkedebilir, bizi senin gibi bir dertten kurtarabilirsin.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

cenko link' Alıntı:
Deniz bey,Tavandaki film sökülmeden hiç bir şekilde yapılamaz...Ayrıca Mücahit arkadaşımızın saygısızlık yaptığını da hiç düşünmüyorum.Fikrin yoksa yorumda bulunma demişsiniz, fakat zaten yorumda bulunmuş yazmış olduğu kelimelerle.Ayrıca (vakum diye bir olay var)dediğinizi,Mücahit arkadaşımız forumdaki bir çok arkadaşımızdan da daha iyi bilir merak etmeyin.Benim yarı yaşımda olmasına rağmen ben ve benim gibi çoğu arkadaşımız Mücahit kardeşimizden fikir alır.Film sökülmeden yaparım diyen varsa bende merak ediyorum.Lütfen öyle birisi yada birileri çıkarsa bizi de bilgilendirirseniz memnun oluruz...

Abi teşekkür ederim. Gerçekten onore ettin. Malesef bu tarz arkadaşlar sabrımı zorluyor. Paylaşım yapmaya değil, bir şeyleri dayatmaya geliyorlar.

Hayırlısı olsun :)