Tavan sarkması

Hayricancvk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Opel Astra h 2005 aracım var tavan sarktı ne yapabilirim veya Ankara içerisinde yaptirabilecegim bir yer var mı ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Opel Astra h 2005 aracım var tavan sarktı ne yapabilirim veya Ankara içerisinde yaptirabilecegim bir yer var mı ?
Döşemeci bul üstad söküp yeniden yapıştırt yoksada söktürüp alcantara yaptır

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Astr

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, benim de aracımın tavandaki kumaşı her taraftan sarktı.Oto döşemeciye sordugumda degistirmek gerektigini ve 650 tl fiyat cikacagini soyledi.Yalnizca bez degisecek bu fiyat bana abarti geldi, son zamanlarda böyle bir işlem yaptiran oldu mu?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, benim de aracımın tavandaki kumaşı her taraftan sarktı.Oto döşemeciye sordugumda degistirmek gerektigini ve 650 tl fiyat cikacagini soyledi.Yalnizca bez degisecek bu fiyat bana abarti geldi, son zamanlarda böyle bir işlem yaptiran oldu mu?
Benimki beyaz ben çıkartıp aynı bezin siyahını istedim adam bana 1500 dedi sadece tavana bezin fiyatı işte 250 TL idi yanlış hatirlamiyorsam en iyisi

Tahumi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende de aynı problem var. Geçen ay birkaç yere sordum 500 dediler. Letgoda var.

kadiruzun

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam ben geçen ay yaptırdım 400TL İstanbulda işçilikleride çok temiz ben memnun kaldım.