Titiz Nikelaj Krom Cam Çıtası

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Forumda araştırdım, birçok kişi krom cam çıtaları için Titiz Nikelajı önermiş. Ben de oradan sipariş vermeyi düşünüyorum.
Titiz Nikelajdan satın alan arkadaşların yorumları benim için çok önemli.
Birkaç sorum var;
1- Acaba aldıktan sonraki süreçte (birkaç ay) herhangi bir sorunla karşılaşan oldu mu? Çıtaların üzerinde zamanla oluşan lekelenme, deformasyon veya ölçülerin tam uymaması gibi?
2- Ben Ankara’da yaşıyorum, kargo ile teslim aldıktan sonra Ankara’da montaj işlemini yaptırabileceğim önerdiğiniz bir yer var mı?
3- Montajı, siyah orijinal plastik çıtaların üzerine mi yapıyoruz?

Yardımcı olursanız, çok sevinirim :)

Şimdiden teşekkürler.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Titiz Nikelaj Krom Cam Çıtası

Bildiğim kadarıyla tam uyumlu oluyor, uymada bile geri iade opsiyonunuz olur
Montajı için ekstra bir ücret vermeye gerek yok
Uygulama yapacağınız plastik kısımları iyice temizleyip silin, saç kurutma makinesi ile
o bölgeyi hafif ısıtıp çıtaları yapıştırın, zaten çıtalarda çift taraflı bant var

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yalnız ne olur ne olmaz bence çift taraflı bantın yanında birde silikon yaptırın derim, neden çünkü geçen gün bir Edition gördüm sol arka kapısının üst çıtası düşmüştü, çürük diş gibi görünüyordu, silikonla daha da garanti olur gibi geliyor bana. Yolda giderken uçarsa toplamak zor olabilir. (:)

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her şey güzelde bu işi yaptıralım ama çift taraflı bant ve silikon desteği ile montajı yapıldığında normalden yüksek atmayacakmı bu uygulama çıta kenarları bombelimi eğer krom çıtalar bombeli değilde yapıştığı yüzeyden üstte duracaksa b en pek alışamam ki bu duruma uygulama yapan arkadaşlar evya konu hakkında bilgisi olanlar ne düşünüyor aceba

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Silikonu boydan boya değilde çok küçük nokta şeklinde her çıtaya iki baş birde orta kısmından yapıştırlırsa  kalın durmaz zaten bant var üzerinde silikonda bayağı kuvvetlidir.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilgiler için teşekkür ediyorum arkadaşlar  bravoo ֜rünü aldıktan sonra dediğiniz gibi silikonla nokta nokta kuvvetlendirmek işe yarayacaktır.
Başlık hala güncel (Titiz Nikelajdan alan arkadaşların leke kalması vs için yorumlarını bekliyorum :) )

qalias

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar,
Ben Yaklaşık 8 ay önce Titiz nikelajda Krom cam çıtası işlemi yaptırdım ve çok şükür hiç bir sıkıntı yaşamadım,gerçekten bu aracı en güzel gösteren aksesuar diyebilirim.Mutlaka yaptırılması gerektiğini düşünüyorum.

1-  Acaba aldıktan sonraki süreçte (birkaç ay) herhangi bir sorunla karşılaşan oldu mu? ևıtaların üzerinde zamanla oluşan lekelenme, deformasyon veya ölçülerin tam uymaması gibi?     Hiç bir  bir sorun yaşamadım.
2-  Ben Ankara’da yaşıyorum, kargo ile teslim aldıktan sonra Ankara’da montaj işlemini yaptırabileceğim önerdiğiniz bir yer var mı?  Bence kendiniz yapabilirsiniz.İşlem yapılırken incelemiştim, çok basit gelmişti.Biraz dikkat sadece ;)Yada 20 30 tl ye  (en fazla ) yapıştırma işlemini yaptırabilirsiniz. Etiket yapıştırmak gibi birşey  .
3-  Montajı, siyah orijinal plastik çıtaların üzerine mi yapıyoruz? Evet plastik çıtaların üzerine yapılıyor,Titiz nikelajda yapılırken nokta nokta çift taraflı bantların arasına  siyah silikon damlatıyorlar.Sanırım bir çok tamircide siyah silikon vardır.

Umarım faydalı olmuştur.

qalias

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pardon eksik cevap vermişim :) işlem doğrudan siyah çerçevenin üzerine yapılıyor .

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

qalias link' Alıntı:
Pardon eksik cevap vermişim :) işlem doğrudan siyah çerçevenin üzerine yapılıyor .

takılan çıtalarla siyah çerçeveler arasında gerek çift taraflı bant gereksede silikondan kaynaklı bir aralık açıklık kalıyormu aceba

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn qalias,

Çok teşekkürler cevabınız için, gerçekten aydınlatıcı oldu.