tr deki calibra motor tipleri

niki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tr de calibranın kaç tip motor tipi var ve bunlar kaç hp bilen varmı? calbra almayı düşünüyorum ve ilanlarda çok sayıda motor çeşidi var. yazılan hp lerinde doğruluğundan şüpheliyim

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
calibracq1.jpg

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6-1.8-2.0-2.0Turbo olması gerek diye biliyorum ama yanlışta olabilir.

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al bi dtm , binmeye doyama sonra. dadından yinmez beh :D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra cok yıllanmış olmasa (iç olarak) birde km (motor olarak) iyi birşey bulsak cok deli aletler ya..

ne gtc kalır ne e46 ci :)

niki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı satamıyorum bi satsam turbodan başka almam zaten. satılık bölümünde vardı beyaz turbo bi calibra ama satılmış. 115 hp lik calibra kullandım bir süre ona bile doyamadım, turboyu düşünemiyorum. bazıları 250 hp fln yazmış satılık ilanlarında, araştırdım ama o tipte motor bulamadım kayıtlarda... birde bir sorum daha var 3000 cc motoru varmı calibranın?

CaLiBraCı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş 3000 cc yi bilmiyorumda 2.0 i turbo 568 hp lisini gördüm calibranın.

B

bariyer

Bilgi Girilmemiş
selam

tr de calibranin 3 tip motorla karşimiza cikiyor 2.0 , 2.0turbo ve 2.5 lik 3 ceşit motor tipini bize sunan calibra tum modelleri ile gercektende cok keyifli surus sunuyor ve gercektende beklentilerinizi tam anlamıyla destekliyor 2.0 lik motorun da onden cekis ve 170hp lık bir gucu barındırmaktadır. 2.0 turbo ice biraz daha sasırtıcı bır performans sunmaktadır 4x4 teknolejısı ıle uretılen 2.0 turbo 210hp lık bır motora sayıptır boyutunun bıraz buyuk olması ınsanların kıvraklıgı konusunda calıbranın yetersız kala bılecegını dusunmesıne neden ola bılır ama bekledıklerınden daha esnek bır aractır calibra sonucta bır spor arabadan beklentılerınız neyse calıbrada aynı olmalıdır 2.0 max saatte 245 km/h la gıdebılır gercektende cok hızlı bır bakınedır ufak oynamalarla 260 km lık kadranın sonuna kadar gıde bılırsınız 2.0 turboda 280km lık kadran bulunmaktadır ve saatte 270km/h ı rahatlıkla gore bılıyor bıraz kasılması halınde 280km/h ı gore bılen bır aractır 2500cc lık calibra hakkında pekbır bılgım yok ama bır kac arkadasımda gordum 2.5 luk calibrayı bence motorun fazla buyuk olması bır artı katmıyor 2.0 turbosu olan bır arkadas 2.5 luk bır arasın daha esnek oldugunu sakın dusunmesın gıdıste fılan ben bır fark goremedım herkese iii gunler