Triger seti

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Huseyin ustaya katiiliyorum 70 80 bi de bir devirdaim degistirilmeli ariza yapmasina luzum yok

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Devirdayimi değişmek için illaki su kacirmasi veya kanatlarının erimesi mi lazım o zaman da conta yi yakar yapicaginiz ufak iş motor yaptırmak zorunda kalabilirsiniz sizin ustalarin kafası çalış sa değiştirir adam motoru yakmasın diye
Sen su kaçağı yapan arabayla devam edersen her türlü şey başına gelir. Mümkün oldukça kaputu kaldırıp bakmak lazım normal olmayan herhangi bir ses var mı? su, yağ vs sızıntı var mı ? devirdaim de görünür yerde gizli saklı yerde değil varsa bir sorunu anlarsın.

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen su kaçağı yapan arabayla devam edersen her türlü şey başına gelir. Mümkün oldukça kaputu kaldırıp bakmak lazım normal olmayan herhangi bir ses var mı? su, yağ vs sızıntı var mı ? devirdaim de görünür yerde gizli saklı yerde değil varsa bir sorunu anlarsın.
işi bilenler çok burda biz diyoruz ki önceden önlemini al yani degsitir devirdayi mi devirdayim arızası sadece su kaçırmak değil çoğu zaman kanatları eriyor disardan herşey normal gözükmekte lakin içinde ki kanatlar zamanla eriyor yapacağınız ufak bir harcama ile size en az 5 bin liraya maal olacak maddiyattan kurtulmuş oluyorsunuz

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
işi bilenler çok burda biz diyoruz ki önceden önlemini al yani degsitir devirdayi mi devirdayim arızası sadece su kaçırmak değil çoğu zaman kanatları eriyor disardan herşey normal gözükmekte lakin içinde ki kanatlar zamanla eriyor yapacağınız ufak bir harcama ile size en az 5 bin liraya maal olacak maddiyattan kurtulmuş oluyorsunuz
ufak bir harcama dediğin 300 lira. haklı olabilirsin belki ama üslubunu hiç mi hiç beğenmedim. benim arabam benim kararım dediklerim yalnız beni bağlar kimse de uymak zorunda değil ben yaptığımı ve gördüğümü söylüyorum. ben de senin kafadaki ustaları beğenmiyorum önlemini al 50 bin km önce değiştir şu parçayı de geç al parayı.

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak bir harcama dediğin 300 lira. haklı olabilirsin belki ama üslubunu hiç mi hiç beğenmedim. benim arabam benim kararım dediklerim yalnız beni bağlar kimse de uymak zorunda değil ben yaptığımı ve gördüğümü söylüyorum. ben de senin kafadaki ustaları beğenmiyorum önlemini al 50 bin km önce değiştir şu parçayı de geç al parayı.
biz burada bir öneri veriyoruz kaldiki müşterinin onu değişme demesi benim işime gelir hem fazla ugrasmadan aynı para yi alacağım hemde ilerleyen zamanda hararetten dolayı Sekman kaynatir gelir motor yaparım bende daha çok kazanırım bize göre hava hoş lakin biz cebimiz den önce müşterinin cebini düşünüyoruz başına büyük iş gelmememsi için söylüyoruz bir motor yaptırmak kaç paraya çıkıyor biliyor musunuz ? En az 10 bin lira ve o değiştikten sonra bir dahaki triger kayısı için ortalama 80 bin kilometreyi hususi araç 5 yılda yaparki o zamana kadar araç çoktan satılmış olur ve dediğinize göre de her ay devirdayim değiştirmek gerekmiyor yani trigerden trigere değişmek gerekmekte