Tuning Fuarı Buluşması Fotoğrafları (22.04.2012)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Tuning Fuarı Buluşması Fotoğrafları (22.04.2012)

Omeryuce61 link' Alıntı:
Şahsen ben bunun çok meraklısı omama rağmen gitmedim. Gidemedim de ama gitmek için uğraşırdım o uğraşı da olmadım. Auto hifi ve tuning türkiye editörleri bile tavsiye etmedi...

Bence Alanın Küçüklüğündende kaynaklanıyor olabilir..

O

Omeryuce61

Bilgi Girilmemiş

BurakyNk link' Alıntı:
Bence Alanın Küçüklüğündende kaynaklanıyor olabilir..
Alan küçüklüğü sıkıntı değil. O gün başka fuar yoktu biliyorum. Kendilerine yetecek kadar alan aldılar bence.

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Omeryuce61 link' Alıntı:
Alan küçüklüğü sıkıntı değil. O gün başka fuar yoktu biliyorum. Kendilerine yetecek kadar alan aldılar bence.

Bence Tüyap gibi yerde yapsalardı Fuarı Tuning ve HİFİ katılımı fazla olurdu .. Belkide Reklemı az yapıldı ..

O

Omeryuce61

Bilgi Girilmemiş

BurakyNk link' Alıntı:
Bence Tüyap gibi yerde yapsalardı Fuarı Tuning ve HİFİ katılımı fazla olurdu .. Belkide Reklemı az yapıldı ..
Reklamdan ziyede ben sponsorluk gelirlerinin aşırı derecede azaldığını düşünüyorum. Hani o fuar bence çok çok büyük 5te1ini kullandılar galiba.

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

BurakyNk link' Alıntı:
alandan kaynaklı bir durum olacağını düşünmüyorum burak,çünkü talep olmayınca ona göre hareket ediyorlar 2006-2007 yıllarındaki fuarlar bundan 4-5 kat büyüktü o zamanlar talep vardı çünkü dün fuarda pazar günü olmasına rağmen ziyaretçi bile çok azdı

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

aktaş link' Alıntı:
alandan kaynaklı bir durum olacağını düşünmüyorum burak,çünkü talep olmayınca ona göre hareket ediyorlar 2006-2007 yıllarındaki fuarlar bundan 4-5 kat büyüktü o zamanlar talep vardı çünkü dün fuarda pazar günü olmasına rağmen ziyaretçi bile çok azdı

Adaş Ozaman Reklam Yapılmadı Yada Fuarı Organize Eden Kişi yada kurumlar fuara özen göstermediler ..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fuar tam anlamıyla ilgiyi üzerine çekememişti ve yeterince tanıtım ve katılıkm yoktu açıkçası
Bizim ilgi alanımız Astra ve İnsignia'daydı zaten. Çok farklı tuning ve araçlar yoktu açıkçası
Görsel olarak daha çok ses sistemleri ve jantlar ön plandaydı.

Ancak önemli olan forum olarak bir araya gelip, sohbet edip bir arada olmak en güzeliydi
O yüzden Odakta buluşup sohbet, edip, küçük bir konvoy ile fuar alanına geçtik ki
bu günün en güzel yanı da buydu diye düşünüyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Bir sonraki aktivite Paintball ya da Karting olacak. Mert bu organizasyon için
anket açmıştı
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=4875.0

Piknik için tüm üyeleri artık Abant'a bekliyoruz. Orada doyasıya 2 gün piknik yapıp
göl manzarası eşliğinde sohbet edeceğiz. Çok uzak da sayılmaz İstanbul'a 3 saat.
Zaten İstanbul içerisinde bir yere en az 1-2 saatte gittiğimizi düşünürsek bence
çok da uzak bir yer sayılmaz
Ben etrafı incelemek için sırf Abant'a gitmiştim. Tavsiye ederim. Muhtemelen Yılın son
büyük organizasyonlarından biri olacak.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=4853.0

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

BurakyNk link' Alıntı:
Adaş Ozaman Reklam Yapılmadı Yada Fuarı Organize Eden Kişi yada kurumlar fuara özen göstermediler ..
aynen adaş tam olarka dediğin gibi

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

HaKaN link' Alıntı:
Ancak önemli olan forum olarak bir araya gelip, sohbet edip bir arada olmak en güzeliydi
O yüzden Odakta buluşup sohbet, edip, küçük bir konvoy ile fuar alanına geçtik ki
bu günün en güzel yanı da buydu diye düşünüyorum.

kesinlikle hakan abi o bakımdan çok güzel oldu