Türk milletinin başi sağolsun..

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saldırı olduğunda Tokattaydım.Şimdi burada konuşmayacağım çünkü siyaset olacak ama şunu söyleyeyim ihanete kapı açıp içinden sıyrılmaya çalışan bir iktidarı hala destekleyen babam bile olsa hakkım haram olsun.Türkiyem gelmiş geçmiş en kötü döneminde, iç savaşa zemin hazırladılar ve adına açılım dediler.Alın size açılım ateş düştü yine yüreğimize.Şehitlerimizin ruhu şad olsun.Çok zor bir dönem ve milletçe bunu atlatmamız lazım.İçim kanıyor ve gerçekten çok acı verici bir olay.Yarın öbürgün bu kansızlar dağdan inip davulla karşılanacaktır.Nitekim karşılandılarda.Bebek katili, hain, kalleş öcalan adada emirler veredursun, olan bize oluyor.Ülke karıştı, her yerde kavga.Ülkeyi göz göre gre bölenler, açılım adı altında ikiliğe zemin oluşturanlar, öbür tarafta nasıl helallik isteyecekler.Bunlara hakkımı helal etmiyorum.Onbinlerce şehidin üstüne basıp bu kararları kimin adına alıyorlar anlamış değilim.Kürtlerle hiçbir sorun yokken ortada sorun varmış gibi gösterip, olmayan sözde adaletsizliği çözmeye çalışmak kalleşliktir.Provakasyonlara zemin hazırlayıp ortalık karışınca suçu ona buna atmak karaktersizliktir.Bir adım ötemde kanı akan asker kardeşimin hakkını nasıl ödeyecekler.O kadar doluyum ki...Susayım ben...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben bazı şeylerde nedense geçmişle bir paralellik görüyorum. Belki de yanılıyor, paronoya yapıyorum ama yaşananlar da ortada. PKK'nın gündeme getirilmesi, terörün şiddetlenmesi, sokak gösterilerinin artması, başbakanların böyle bir süreçte yurt dışında kapı kapı dolaşmaları, vatandaşa tasarruf yapın, kemer sıkın deyip kendilerine yeni arabalar, uçaklar aldırmaları, islam ülkeleri, ABD, Türki Cumhuriyetleri, AB ülkeleri, Libya gibi ülkeler arasında mekik dokumaları, dış borçların zirve yapması, kişi başı borçların katlanarak artması hep mi tesadüftür?

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ABD den bir süpriz daha, dtp abd de resmi temzilcilik kuruyor., bizzat obamanın onayıyla üstelik.Sanrım buda tarihi dolayısıyla bir tesadüf olsa gerek :)

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olay bana 1993 de hatırllıyorsanız silahsız konvoyda sivil olarak giden askerlerin şehit edilmesine benziyor 33 er şehit oldu.yolu kesen kişi şemdin sakık ve hain ekibiydi aynı senaryo bu alçaklar ne zaman böyle çıkış yapsa ben şüphe ile bakarım ve şuan alınan önlemler bunları rahatsız etmiş olabilir ve terörü bitirmemek adına yapılmış olabilir.bu alçak eylemlerden bazıları eşref bitlis paşa suikastı,gaffar okan suikastı,başbakan ecevit zehirlenerek saf dışı bırakmak,özal ölümü,muhsin yazıcıoğlu kazası bana hep manidar gelmiştir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
33 askerimizin şehit edildiği pusuda yaralanan bir erimizle konuşma fırsatım olmuştu (kendisi tedavi için uzun süre yatarak tedavi gördü ama sağlığına tam anlamı ile kavuşamadı). O pusu da kalleşlik açısından bundan beterdi. Sivil bir araç ve silahsız onca insan. O zaman da PKK ile iş birliği yaptığından şüphenilen otobüs sürücüsü çok gündeme gelmişti ama sonuç ne oldu bilmiyoruz.