Tweeter güçlendirmesi..!!

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tweeter güçlendirmesi..!!

Güzel çalışma aklımda çok sağlam fikir oluştu sayende  okkk elimde orijinal japan Pioneer tss-20 vardı 2 çift (Eski tesisat sever arkadaşlar bilir efsanedir ) nereye koysam diye düşünüp duruyordum yerini buldum geriye multimedia cihazı kaldı  005hihih.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
Emre yuksek seslerde tiz fazla gelip rahatsiz etmiyormu

Abı valla bende pek olmadı cok olursada bı kademe kısarım tızlerı ama sesler cok canlandı

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ASTRA0724 link' Alıntı:
Güzel çalışma aklımda çok sağlam fikir oluştu sayende  okkk elimde orijinal japan Pioneer tss-20 vardı 2 çift (Eski tesisat sever arkadaşlar bilir efsanedir ) nereye koysam diye düşünüp duruyordum yerini buldum geriye multimedia cihazı kaldı  005hihih.

Efsanedır o serı yaa bılmemmı benımkıkı guzel yerı hazırlayın baglayın mukemmel olur

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Efsanedır o serı yaa bılmemmı benımkıkı guzel yerı hazırlayın baglayın mukemmel olur

Tss-20 yi çalıştırmak için amfi lazım multimedia alınca kesinlikle gösterdiğin yere takarım sayenizde Tss-20 ler yeniden hayat bulacak cooll

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ASTRA0724 link' Alıntı:
Tss-20 yi çalıştırmak için amfi lazım multimedia alınca kesinlikle gösterdiğin yere takarım sayenizde Tss-20 ler yeniden hayat bulacak cooll

045thumbsup 045thumbsup