ufak çapta ses sistem için yardım??

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, astra j aracıma aşağıdaki ses sistemini yapmak istiyorum. aracın bagajı ufak olduğundan bass almayacağım. bass eksiğini comp. ile tamamlamak istiyorum. amacım araç içinde kaliteli ses ve kaliteli bass.(ayrı olan bass kadar değil tabiki) sizce parçalar uygunmu?

anfi: SoundMagus C90 4 Ohm 4 X 90 watt Rms 2 Ohm 4 X 110 watt Rms 4 Ohm Bridge 2 X 180 watt Rms

16cm comp : vibe Slick 6 Comp 90watt rms
13cm comp : vibe Slick 6 Comp 80watt rms

emree2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ufak çapta ses sistem için yardım??

SoundMagus amplifikatör THD+N ornları yüksektir hocam bulaşmayın kaliteli ses alcam diyorsan..
vibe Slick 6 Comp takımlarını hic dinlemedim onun icin yorum yapamıcam ...dinleye biliyorsanız öyle alın o componentleri
ama amplifikatör önere bilirim bütce nekadar ?
siz subwoofer koymam dediniz ama 5 yada 6 kanallı amplifikatör alsanız 20cm yada 25cm kapalı kutuda yer kaplamayacak subwoofer koysanız bu benim önerim daha bi güzel olur...
giriş sınıfın bi üst modeli component alıp kapılarıda izolasyon yaptırdınız mı ozaman kaliteli baslar olabilirsiniz componentlerden diyer yandan çatırdama seslerinden rahatsız olursunuz...

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler cevap için. öncelikle bass hiç düşünmüyorum. aracı bile o yüzden değiştirdik. ufaklık olunca artık bagaj çok önemli. o yüzden kaliteli güzel comp ile bass olayını halletmek istiyorum. anfi için 300-350 tl 2 comp içinse 400 tl bütçe ayırdım.
sizin öneriniz nedir? birde anfiyi bile koltuk altına koymak istiyorum o yüzden ufak olması çok öenmli. cevabınızı bekliyorum. saygılar

emree2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

koltuk altı olacaksa hem kalite hem kücük olması size en güzel gidecek amplifikatör
audison lrx 4.300 yanlız sıfır satışı varmı bilmiyorum ama 2 elini 250 ile 350  arası fiyata bulabilirsiniz
component olarak size Infinity Reference 6530CS öneririm audisonla.. uyumu güzel olur..