Ufak tefek değişiklikler :)

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başta doğan kardeşime teşekkür ederim ilgi alakası için ve kapı içi led uygulamasındaki yardımları için uygulamalarım arabaya komple solarmaster cam filmi yapıldı cam direkleri sökülerek pianoblack kaplandı yan aynalar ve kaput komple carbonfilm kaplandı yan aynaların altına mercekli led takıldı iç aydınlatmalar ve plaka ışıkları lede dönüştürdü app plaka yapıldı şimdilik bu kadar bunları izmirde yaptırabilmenin mutluluğuda ayrı tabi :)

[img=800x600]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/23/aa8f9f5d0ae05c4e2837ee70c27d2a2d.jpg[/img]

[img=800x600]http://tapatalk.imageshack.com/v2/1...23/d0aa970a1585d7112cdae35dcab3fb9a.jpg[/img]
[img=450x600]http://tapatalk.imageshack.com/v2/1...23/e2af14c5458e87a46d43554e46137da6.jpg[/img]

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak tefek değişiklikler :)

Güle güle kullanın çok güzel olmuş

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel olmuş güle güle kullanın fiyat ne kadar ve nerede yaptırdınız izmirde.Bu uygulamaları izmirde yaptırmak kolay değil malesef

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeşim merhaba,

Foruma hoşgeldin. Sen bu işlemi yaparken bende ses sistemi yaptırıyordum ;D Hatırlamışsındır sanırım.

Aracını canlı görme fırsatım olduğundan resimlerden daha güzel olduğunu biliyorum.

Güle güle kullan.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayirli ugurlu olsun.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Güzel olmuş güle güle kullanın fiyat ne kadar ve nerede yaptırdınız izmirde.Bu uygulamaları izmirde yaptırmak kolay değil malesef

İzmir'de ses sistemini bile 3. keresinde yaptırabildim. 31agryyy

Ali kardeşimde o sırada ordaydı. Geldi tanıştık. 3. sanayide yaptırdı ama fiyatlarını sormadım maalesef.

Bu işleri bilen adamlar gerçekten bu bölgede ya çok az yada yok.

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zinarturgut link' Alıntı:
Kardeşim merhaba,

Foruma hoşgeldin. Sen bu işlemi yaparken bende ses sistemi yaptırıyordum ;D Hatırlamışsındır sanırım.

Aracını canlı görme fırsatım olduğundan resimlerden daha güzel olduğunu biliyorum.

Güle güle kullan.

Kardeşim ben 1 senedir burdayım ama en son senin araba cayır cayır vuruyodu ses olmuştu umarım çeviriciye 75 vermedin :) tesekkür ederim bu arada

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güle güle kullanın, special_Yeah special_Yeah

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:

Selam 3.sanayide oneway dükkanın ismi orda serkanı bul oranın sahibi benim arabayla iki gün uğrastı ahmet gönderdi beni siyah astra dersen lanet edip hatırlar güzel fiyatta verir ama pazarlığı sıkı tut iç aydınlatmalarıda opel joker özel servisine yaptırdım