V.I.P. Üye Alımı Yapılacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesin fikrine saygım vardır;amacım boş bir polemik yaratmak değil:(
vip olmuşuz olmamışız,altın olsun, gümüş olsun,demir olsun değişen bir şey yok.
vip olmakla profesör de olmadık,makam mevki sahibi de olmadık,tecrübeli olan arkadaşaların fikirlerinde bir eksilmede yaşanmadı vip olmayınca,ama takdir edersinizki şu ortamda maddiyatsız bir çark dönmez.bulunan çarelerde demekki yetersiz kalmıştır.armut piş,ağzıma düş;bu fesefe çok yanlış.:(

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaww sız neyın tartısmasını yapıyorsunuz anlamadım :D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gercekten destek olmak isteyen olur. Konu başlığında "VIP üyelik yapılsın mı yapılmasın mı?" yada "VIP üyelik hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?" tarzında birşeyler görmedim ben. Bütün mesajları okudum. Olayı gereksiz yere duygusallaştırmaya gerek yok. Eğer benimde bir katkım olsun diyorsan sende katıl. Yoksa oluruna bırak herneyse gecer :D

Bende diyorum forum VIP kaynadı birden ne ayak :) Yeni gördüm bu konuyu :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vip olunca madalya vermediler yada o kişiye öncelik verilmedi...

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pm nasıl atılıyor?

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
teşk.ederimm

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Destek olmak gerekir ama yöntem yanlış 1 ay önce üye olmuş yeni üyelikle birlikte verdiği o heyecanla 40 tl ödeyip vip olursa vipliğin bir özelliği olmaz vipliğin olmanın kuralı vardır örneğin 1000 mesaj enaz 1 yıllık üyelik gibi ve benzeri şeyler yoksa kalitesiz binlerce forumdan hiçbir farkı kalmaz ve bir diğer konu ise reklamlar ve sponsor eğer o 2 reklam ve sponsor aylık 150 dolarlık masrafı karşılamıyorsa kaldırın gitsin siz onları kaldırın bende 5 yıllık viplik almazsan adam değilim yöntem hoşuma gitmediği için viplik almıyorum ve saçma buluyorum örneğin bir liste yapalım ve thsört yapalım ama listeye yazılanların sayısı kadar 10 tane fazla yapın 1veya 2 ayın sonunda konu kapatılır thsörtler 20 tl mal oluyorsa foruma destek adı altında 50 tl satılır hem paranın karşılığında bir üründe almış oluyorsun yoksa
1.2.3 aylık üyeler hadi ayını gectim 100 mesajı bile olmayanları direk vip yaparsanız forumda zamanla kalite düşer foruma katkısı olanlar vip secilir bu benim fikrim
uygulamayı beğenenler yatırsın ücreti vip üye olsunlar
:good::good::good::good:

Patrician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni üyeyim o yüzden pek kusura bakmayın ama gözüme bişey takıldı, bilgi paylaşımı yapılan bir platformda VİP üyelik ne anlama geliyor, VİP lerin bilgisine daha mı çok itimat etmeliyiz anlamadım...

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman olaya şöyle bakalım. siteye maddi anlamda yardımcı olan arkadaşları bir nevi onur e etmek gibi birşey. bundada kötü birşey yok sonuçta vip olunca moderatör olmuyor ya....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...