VDO CDR-500 Aux Girişi Yapmak

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
img0267gt.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
img0276kk.jpg
img0274kk.jpg

arkadaşlar aslında yapamam diye açtım içini ama,çıkısş uçlarını bulup stereo dişi jack kablolarını lehimledim resimde gözterdiğim yerlere ve ses mükemmel derecede kaliteli.birde boş track cd yaptım.kablo bağlantılarını yaptıgım yer teybin alt tarafındaki board,teybi söktükten sonra alt tarafını çevirin ve alüminyum korumayı cıkartın orada data kablosunun uçlarını bulup lehimlemeyi yapın.fotolar yardımcı olur işallah.yalnız ses cok kaliteli.

Son düzenleme:

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boş cd takınca çalışıyor anladığım kadarıyla.sanırım elektronik bilginiz var yoksa bulmak benim gibi anlamayan biri için zor.cd30 içinde bir ışık doğdu şimdi benim için..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çok istiyorum ama hiç anlamıyorum.güle güle kullan kardeş.

bi ara otomatik vites konusunda konun vardı ben sana usta tavsiye etmiştim baktırdınmı?

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çok istiyorum ama hiç anlamıyorum.güle güle kullan kardeş.

bi ara otomatik vites konusunda konun vardı ben sana usta tavsiye etmiştim baktırdınmı?

baktıramadım kardeşim çünkü araba normale döndü şimdi hafiften bir vuruntu yapıyo ama rahatsız etmiyo

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lg gm 735 marka telefonun kulaklıklarını cıkartıp uclarına stereo jack bagladım,onuda yaptıgım aux girişine taktım,telefondan müzik dinliyebiliyorum,araç kiti varmıs gibi görüşme yapabiliyorum.

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boş cd takınca çalışıyor anladığım kadarıyla.sanırım elektronik bilginiz var yoksa bulmak benim gibi anlamayan biri için zor.cd30 içinde bir ışık doğdu şimdi benim için..

biraz elektronik bilgim var,sen ac teybin içini resimde görüldügü gibi altını cevir ve alüminyum korumayı çıkar,data girişini resme bakarak bulabilirsin,bulamazsan cd okuyucuyuda sökmen lazım.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aux girişi nerede duruyo araç içerisinde bir yere moteledinmi? daha önce yapan birisi cdr500 e delik açıp yapmış orjinal gibi olmuştu. valla çok güzel bir olay aslında.el yatkınlığı nelere kadir :confused: