Vectra A 1996 mod yardım

galfordb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim 1996 vectra A gls arabam var.Normalde 14 inch aliminyum jant var üzerinde jantları 16 inch çıkarsam sizce aktarım organlarında herhangibir sorun yaşarmıyım duyduğuma göre 17 inch janta kadar yolu var diyolar ama biraz kuşkuluyum bu konuda birde son egzos değiştirecem ama katalitik konvektör iptali yaptırmadan ve açık hava filtresi takılacak yakıt ta fazla oranda bir artma olurm u normalde arabam şu anda gazlı ama gidişinde fazla farkettirmiyo yani gazdada performansından memnunum ama stok motor sesi beni sinirlendirip deli ediyo gaza basınca güzel bir ses versin istiyorum malum 2000cc araban var ama motor sesi bana göre iyi değil....

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım dediğin şekilde (16inç) bir sorun yaşamazsın..yuwaları o kadar da dar deil a ların..son susturucuya gelince remus ya da sebring oval sonlar çok hoş olur..sen foto koysan aslında daha net yorum yapmış oluruz...

galfordb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
foto yok da yakında koyacam inş önce şu ayağımda ki alçılar açılsın malum opel yetmedi bizde motora bindik sonra 45 gun boyunca opelimizden de olduk.

:)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16" bencede iyi olur.son susturucu tatlı bir ses verecektir.Remus veya supersprint egzost iyi gider bence.

galfordb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın crazy bi iyileşiyim fotoları çekecem hemen koyacam sayfaya arka stoplara da led yaptım mı tamamdır.