vectra a jant önerileriniz....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben önlerin değil de sanki arkaların daha çok sürtebileceğini düşünüyorum çünkü vectra a da bildiğiniz üzere lastik çamurluk mesafesi ve çapı öne göre arkada daha az bide yakıtın fazla artmaması için 15" düşnüyorum.. 195 50 15 yakıtımda fazla bi oynama yapmaz herhalde..orjinal ebatları 195 65 14 sadece lastik tabanı biraz genişleyecek..
bahsettiğimiz ebatlarda arkalar sürtmez, şayet jant çapınız 17'' olsa idi o durumda 50 yanaktan yukarısı arkaya yuk bindiğinde sürterdi ,ayrıca 16'' de de yakıtın fazla artacağını sanmıyorum almısken 16 takın aracınız az daha heybetli görünsün derim 15'' brock için ufak bence

opelvectra06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey teşekkür ederim önerileriniz için jant 16" oldugunda lastik ebatıda yine 195 50 16 mı olcak yoksa 205 50 16 mı.... yani benim derdim arabamın yakıtında fazla bi değişim olmasın ve çamurluklara sürtmesin..acaba çokmu şey istiyorum :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey teşekkür ederim önerileriniz için jant 16" oldugunda lastik ebatıda yine 195 50 16 mı olcak yoksa 205 50 16 mı.... yani benim derdim arabamın yakıtında fazla bi değişim olmasın ve çamurluklara sürtmesin..acaba çokmu şey istiyorum :)
rica ederim yanı brock alınacak madem 1'' buyuk olsun sayet yaylar orjınal kalacaksa surtme sorunu yasayacagınızı sanmıyorum ama uyarayım ben on yaylarımdan suphelenıyorum asırı esnıyor bende dedıgım gıbı 205 50 16 var
onler surtuyor daha once de 215 40 17 vardı yıne ofsetlı o zaman da surtuyordu acıkcası 16 dıye de dıretemıyorum sonra kulaklarım cınlamasın :)
jantı alırken satıcının fıkrını de alın surtme sorunu olmayacaksa 16 alırsınız yok az bır tereddut olursa da 15 alın ugrasmayın