Vectra B Saat ilavesi

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabama dijital bir saat taktım. Hani diyceksiniz saat var zaten ne gerek vardı diye ? ben arabayı genelde güneş gözlüğüyle kullanıyorum ve öle olunca aracın yol bilgisayarında ki saati göremiyorum malesef. Elimde displayli bir saat vardı, düşündüm nereye takayım bunu diye. Sonra konsolda ki sol tuşların ikisinin boş olduğunu gördüm.
O tuşlar çok kolay çıkıyor çekince geliyor, içleri boş. Onları alıp saati oraya yapıştırdım içten çift taraflı bantla. Sağlam ve güzel oldu, orjinal gibi duruyor. Saat 5v ile çalışıyor, enerjiyide teybin direksiyon tuş aparatından aldım. Bu saat kendinden pilli, yani enerjisi kesilsede tarih bilgisini silmiyor. Aküyü söküp 1 sene sonra taksan yine sıkıntı olmaz.
Bu saati bir çin alışveriş sitesinden almıştım geçen yıl. Aslında derece tarih ve havadaki nem miktarını da gösteriyor ama ben onları kapattım sadece saat görünüyor. Birde bu saatlerin mavi yada beyaz renkli olanlarıda var ama biraz pahallı tabi. Bu saat 15 TL :) Birde bu saati renkli cama yapıştırdım çalışmayınca siyah görünüyor olduğu yer, hani orada bişey olduğu görünmüyor gecede çokparlamıyor.
Benim hoşuma gitti arabaya güzel bir hava kattı sanki, görende beğeniyor. Arada böle şeyler yapmak lazım.:bir: uygulama resmi ve saatin resmi ekli.

Ekli dosyalar

• IMG_20160628_162040.jpg
    IMG_20160628_162040.jpg
    73.5 KB · Görüntüleme: 96
  • saat.jpg
    saat.jpg
    25.6 KB · Görüntüleme: 70

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İşte aradığım saat. Ben başka tür dijital bir saat denedim ama İzmir'in yaz sıcağına dayanamadı, garibim iki günde tuş oldu.

Çok güzel bir uygulama olmuş, eline koluna sağlık.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşte aradığım saat. Ben başka tür dijital bir saat denedim ama İzmir'in yaz sıcağına dayanamadı, garibim iki günde tuş oldu.

Çok güzel bir uygulama olmuş, eline koluna sağlık.

Abi senin sw bu ekran kısmı çalışıyor mu? Benim ekran kafasına göre gidip geliyor eskiden kafaya takıyor idim şimdi pek istemiyorum aslında .

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi senin sw bu ekran kısmı çalışıyor mu? Benim ekran kafasına göre gidip geliyor eskiden kafaya takıyor idim şimdi pek istemiyorum aslında .

Astra SW de sorun yok, bütün göstergeler aktif ve saat gibi çalışıyor. Benim saat taktığım araç Vectra A. Balta bir elektrikçi yüzünden yol bilgisayarının sadece saat kısmı kısmen hasar gördü, saat çalışıyor ama silinmelerden dolayı rakamlar tam çıkmıyor, yol bilgisayarının diğer rakamlar sağlam. A kasanın saatini bulmak zor, o nedenle harici başka bir dijital saat takmayı düşünüyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Astra SW de sorun yok, bütün göstergeler aktif ve saat gibi çalışıyor. Benim saat taktığım araç Vectra A. Balta bir elektrikçi yüzünden yol bilgisayarının sadece saat kısmı kısmen hasar gördü, saat çalışıyor ama silinmelerden dolayı rakamlar tam çıkmıyor, yol bilgisayarının diğer rakamlar sağlam. A kasanın saatini bulmak zor, o nedenle harici başka bir dijital saat takmayı düşünüyorum.

Anladım abi aslında oto elektrikçi bir saat içinde komple elden geçer dedi ama ben uğraşmak istemedim. Öylece duruyor.