vectra b1 (97 cd) cruise control montajı

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani fren müşüründeki 4 lü bağlantıyı yaptıktan sonra siyah beyaz ve siyyah kırmızı nereye bağlanacak kola mı cc soketine mi
anladım demek istediğini ama siyah beyaz ve siyah kırmızı kablo nereden geliyor

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamdır ethem abi minnettarım sana umarım çalışır

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
elimde tıs olmadan benden ancak bu kadar :) çalışır merak etme sadece uçları karıştırma yeter.
1 ve 2 nolu uç cc devreden çıksın diye 3 ve 4 nolu uçta fren lambaların yansın diye.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın sorayım benim arıza opelci ustaya :) onun söylediğini yazarım buraya.Tolga sabret birgün daha cruise control olmadan manuel olarak hızını yükselt,düşür :D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kerem senin ustada müşür olmadan koldaki uçtan cc motorunun siyah kırmızı kabloya direk kablo bağlamıştır. bu durumda senin araçta frene basınca cc devreden çıkmaz koldaki butondan devre dışı kalır.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kerem senin ustada müşür olmadan koldaki uçtan cc motorunun siyah kırmızı kabloya direk kablo bağlamıştır. bu durumda senin araçta frene basınca cc devreden çıkmaz koldaki butondan devre dışı kalır.

yok abi frene basınca devreden çıkıyor.Ustayı şimdi aradım ama telefonu kapalı.Zaten biliyorsun müşürle oynamadan/değiştirmeden cc çalışmıyor.Yarın sanayiye gideceğim zaten gittiğimde soracağım.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
senin müşür 4 lümü 2 limi ? fren müşürüne gelen tesisatın 4 kabloludur. ve müşür 2 pinlidir.
kablo tesisatı dörtlü geldiğinden sadece kablo şöntlemiş ozaman. yani tolganın çekeceği kablolar senin ve benim arabamda zaten fren müşürüne kadar geliyor. :) fark olarak tolga içeriye kablo çekecek.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin müşür 4 lümü 2 limi ? fren müşürüne gelen tesisatın 4 kabloludur. ve müşür 2 pinlidir.
kablo tesisatı dörtlü geldiğinden sadece kablo şöntlemiş ozaman. yani tolganın çekeceği kablolar senin ve benim arabamda zaten fren müşürüne kadar geliyor. :) fark olarak tolga içeriye kablo çekecek.

evet abi müşür 2li tesisat 4lü.bu durumda dediğin gibi Tolga nın tesisat çekmesi gerekecek şöntlemek için bile olsa.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi ara sahibinden.com da satılık b1 vectra görmüştüm.adam fuar aracı yazmış.üzerinde cc,sunroof ve orjinal alarm sistemi vardı.