vectra c daytime lights opcomdan nasıl aktif edilir?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gündüz ışıklarını aktif etmeye çalıştım opcomdan UEC ve REC den fakat astra h lardaki gibi olmadı.astra h larda 5 versiyon var ışık modları olarak vectra c de 4 versiyon var(versiyon 5 seçilmesi gerek) ve istediğim gibi çalışmadı normal çalışmadı yani.astra h larda nasıl çalışıyor bu sistem aynı far var ayrıca bir ampul yok onlarda da kısa farlar mı yanıyormotor çalışınca?

4 modu da denedim fakat hiçbirinde parklar açık kalmadı versiyon 1 de parklar yanıyor fakat motor çalışınca kapatıyo kendini diğerlerinde de kısa farları yakıyor motor çalışınca.şimdi anlamadığım parklar yanık kalsın istiyorum motor çalışınca bu mümkünmüdür ?yada far anahtarı belli bir pozisyona mı getirilmeli çözemedim bilgi sahibi biri yazarsa sevinirim

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
O şekilde olmuyor , Tech2 yada opcom ile açtığın DRL de sadece parklar yanmıyor . 4-5 seçenek diyor ama onların çoğu aynı sadece ülkelere göre açma kapanma fark ediyor .

Sadece bize özel Türkiye için , CU ile DRL olarak sisleri yapabiliyoruz . Ekrandan açıp kapatabiliyoruz bunu ;)

d82d9b66385e75bc38f89c91bd3ce401.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaptan CU ile nasıl? Sanırım ek bir modül kullandın doğrumu

Sony Z5 ile gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Kaptan CU ile nasıl? Sanırım ek bir modül kullandın doğrumu

Sony Z5 ile gönderildi

Konfor ünitesinin üreticisi talebimiz üzerine CU ya yeni bir menü ekledi . DRL menüsü bu menü sayesinde başka hiç bir ek devre yada parça kullanmadan DRL yi aracın yol bilgisayar ekranından açıp kapayabiliyoruz .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi