vectra c deri koltuk tamiri

madman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön koltuğun ortasında ve sırt dayamanın kenarında yırtık var, bu malzemenin aynısını döşemecilerde yada opel servislerinde bulabilir miyiz? bazı vectra c sürücülerinden, böyle durumlar için araçtan yedek kumaş çıktığını duymuştum, bu parçayı nasıl temin ederiz? yurtdışı da olur...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deri döşeme işi yapanlarda birçok marka model aracın döşeme örnekleri var ben de calibramın recaro koltuğunu yaptırmıştım birebir aynını yaptılar

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Koltuk füme ise maalesef renk yok. Opelin Vectra da kullandığı derinin maalesef rengi tutmuyor .

madman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk siyah, şuan etrafımda bulunan döşemecilerde çeşit bulunabileceğini sanmıyorum, ben kendim uğraşarak nette biryerlerde bulabilirim diye düşündüm, onun için buraya sormak istedim...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deri değiştikten sonra boyanarak halledilebilir.deriklinik isimli adresi ziyaret edin bi küçük ise bu internet sitesinde onarıcı ürünler var pahalı biraz tabi

Sony Z5 cihazımdan tapatalk ile gönderildi.

madman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deri değiştikten sonra boyanarak halledilebilir.deriklinik isimli adresi ziyaret edin bi küçük ise bu internet sitesinde onarıcı ürünler var pahalı biraz tabi

çok doğru, kumaş olsa sorun olurdu ama deri olunca illa ki eklenen deri boyanarak uydurulabilir, bunu hiç düşünmemiştim... :bir:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deri için uygun renk bulamayacaksın ilkbaşta.çeşitli renklerde deri boyası satılmakta karışım ile uygun tonu yakalayabilirsin.aynı aracın deri direksiyonunu boyamıştım