Vectra C Elegance Benzinde gaz yememe sorunu

ademceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saygı değer Opel forum üyeleri merhaba.. 2004 1.6 16 Valf Vectra C aracım var. Bir müddet önce bakım yaptirdim filtron marka polen yağ ve benzin filtresi takıldı apexi marka açık hava filtresi taktım. GM 10/40 yağ kullanildi. Bir de onlineyedekparcadan aldığım 4 tane çift tırnak GM marka buji takıldı. Bakımla alakalı mıdır bilinmez ama aracımda şöyle bir şey ortaya çıktı. Araç soğukken benzinde de LPG de de hiçbir problem yok lakin belli miktar LPG de kullaniyorum ve aracı benzine aldığımda horuldama oluyor ve 2000 devri geçmiyor aracı hareket e gecirdigimde 3000 devire kadar sanki aracı birisi arkadan çekiyor çekiyor 3000 devirden sonra birden bırakmış gibi ok gibi fırlıyor. Rölanti dalgalanması gibi bir problem yaşamıyorum çok küçük oynamalar var sadece.. Bu sorunlar araçta var fakat aracı hiç LPG ye almayayım sabah benzinde calistirayim hiç bir problem yok köpek gibi gidiyor. Sorunun ne olduğuna dair hiç fikrim yok lütfen yardım edin. Enjektör temizleyici kullandım işe yaramadı malesef :( Şimdiden teşekkür ederim.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Tek tırnak ve orj. Buji kullan düzelmesi lazım

• Beğen
Tepkiler: ademceri

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aracın şase numarasına göre parçacığa git versin üstad kafadan vermesin şase ye göre orj. Buji tak

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Iridyum turbolar için

ademceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim dostum sağol deneyecegim.👍