Vites Altı Kırmızı Led (resimli anlatım)

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Vites Altı Kırmızı Led (resimli anlatım)

ilker öztürk' Alıntı:
Konu eski ama resimler gitmeseydi iyi olacakti hepsi silinmis.Vites alti ledi bazilari cakmaktan almis bazi arkadaslar soketten bahsetmis .2013 business 1.3 benim araba soket varmidir ? Baglantiyo nasil yapabilirim?

Merhaba siz nasıl yanmasını istiyorsanız ona göre yapın eğer sürekli yanmasını istiyorsanız çakmaklıktan alabilirsiz. Ben sadece kapılar açıldığında yanmasını istediğim için kapılardan aldım ve sadece kapılar açıldığında yanıyor . Tamamen sizin isteğiniz ile alakalı

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam soket bağlantısının resmini tekrar yüklemeniz mümkünmü acaba

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam aracım 2015 sport sedan, konsolu söktüm içerisindeki soketi buldum, internetten bulduğum soket bağlantı şemasında sokete bağlı olan ambiyans ışığına ait 2 li sokete taktığımda ışık yanmadı. Boştayken 12v ölçüyorum ama ledi bağlayınca yanmıyor 3.5 v a düşüyor. ( led orjinal servisten alındı ) bende ledin uçlarını soketin 7 ve 14 nolu uçlarına bağladım elektrikli el freni ledine giden kabloya. Şuan led yanıyor fakat ben ledi kendi soketinde neden çalıştıramıyorum onu anlamadım. Adamlar kablosunu çekip hazırlamışlar ama neden çalışmaz anlamış değilim. Bu nedenle siz hangi uçlara bağlantı yapıyorsunuz merak ediyom.

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biga_li' Alıntı:
Hocam aracım 2015 sport sedan, konsolu söktüm içerisindeki soketi buldum, internetten bulduğum soket bağlantı şemasında sokete bağlı olan ambiyans ışığına ait 2 li sokete taktığımda ışık yanmadı. Boştayken 12v ölçüyorum ama ledi bağlayınca yanmıyor 3.5 v a düşüyor. ( led orjinal servisten alındı ) bende ledin uçlarını soketin 7 ve 14 nolu uçlarına bağladım elektrikli el freni ledine giden kabloya. Şuan led yanıyor fakat ben ledi kendi soketinde neden çalıştıramıyorum onu anlamadım. Adamlar kablosunu çekip hazırlamışlar ama neden çalışmaz anlamış değilim. Bu nedenle siz hangi uçlara bağlantı yapıyorsunuz merak ediyom.

Ben kapılara bağladım sadece kapılar açıldığında yanıyorzaten içerisi çok aydınlık olduğu için kendi orjinal yerine bağlamadım çünkü uzun yolda aşırı göze alıyorken de ışıkları bile yeterlice fazla aydınlık uzun yolda kendim tamamen kısıyorum Orjinal soket yerine görünce normalde daha önce takanlarda çalışmıştı sizde neden çalışmadı bilmiyorum aracın yeni model olmasından kaynaklanabilir belki bir açılan parametre olabilir benim aracımda 2015 model bir kontrol edeyim bilmiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

smseksalih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende fotoğraflar açılmıor nedendir acaba ? !

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muhtemelen fotolar silinmiştir