VW yeni jetta 1.2 dsg'yi nasıl bilirsiniz?

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: VW yeni jetta 1.2 dsg'yi nasıl bilirsiniz?

Bugün tekrar vwye gittim. Jetta derken Golf'ün kalitesini gözden kaçıramadım ve golf üzerine yoğunlaştım. 1.4 tsi 122bg dsg highline+panoramik sunroof  78bin tl fiyat aldım. 18 inç jant + anahtarsız çalıştırmada eklersem ki tam full oluyor 3bin TL daha ödeme yapmalıymışım. Verilen fiyatları, Web sitelerindeki fiyattan düşük görünce şaşırmadım değil  ???  Ciddi şekilde Tornoda kırmızı renginde bir golf düşünmeye başladım. 2015 model siparişi verebilmem için aralık ayını beklemeliymişim. Sipariş, 2-3 ay aralığında teslim ediliyormuş. Bir aya karar vermeye çalışacağım.  steeringwheel   

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Bugün tekrar vwye gittim. Jetta derken Golf'ün kalitesini gözden kaçıramadım ve golf üzerine yoğunlaştım. 1.4 tsi 122bg dsg highline+panoramik sunroof  78bin tl fiyat aldım. 18 inç jant + anahtarsız çalıştırmada eklersem ki tam full oluyor 3bin TL daha ödeme yapmalıymışım. Verilen fiyatları, Web sitelerindeki fiyattan düşük görünce şaşırmadım değil  ???  Ciddi şekilde Tornoda kırmızı renginde bir golf düşünmeye başladım. 2015 model siparişi verebilmem için aralık ayını beklemeliymişim. Sipariş, 2-3 ay aralığında teslim ediliyormuş. Bir aya karar vermeye çalışacağım.  steeringwheel   
Guzel tercih ama ben olsam lansman rengi alirdim cok guzel yakisiyor o arabaya.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Guzel tercih ama ben olsam lansman rengi alirdim cok guzel yakisiyor o arabaya.

Evet bu renk de güzel. Füme rengi de güzel.  Renk kararını, golflere alıcı gözle baktıktan sonra vereceğim. Beyaz olmasın da  victoryy

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam hayırlısı olsun, bildiğim kadarıyla Doğuş ve bayileri stok olmayan araç için fiyat garantisi vermiyordu?

Bütçe olarak 78.000tl civarına çıkacak olsam ve benzinli otomatik düşünsem tercihim sıfır ayarında temiz A180 V40 gibi premium araçlar olurdu.

Edit: örnek ilan  186476567 + dizel

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

OGOKTAS link' Alıntı:
Hocam hayırlısı olsun, bildiğim kadarıyla Doğuş ve bayileri stok olmayan araç için fiyat garantisi vermiyordu?

Bütçe olarak 78.000tl civarına çıkacak olsam ve benzinli otomatik düşünsem tercihim sıfır ayarında temiz A180 V40 gibi perimium araçlar olurdu.

her turlu arac var bayılerde esasında her renk hemde.. dogus ınsan kandırıyor

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:

Bütçe olarak 78.000tl civarına çıkacak olsam ve benzinli otomatik düşünsem tercihim sıfır ayarında temiz A180 V40 gibi premium araçlar olurdu.

Edit: örnek ilan  186476567 + dizel

Tşk ederim. O kadar paraya 2.ele pek girmek istemem. Volvonun ön konsol çok demode, parçaları çok pahalı, yan sanayi kısıtlı. şirkette hem s40 hem de s60 vardı oradan biliyorum. Dizel otomatik şuan led paketli leonları 71'e veriyorlar ama astradan sonra leonun içi 90lı yılları anımsatıyor, gidip bakmıyorum bile.  ;D Normalde bekliyim diyorum ama inanın arabamın debriyajı sert geliyor artık. Sol ayağım, sağ elim isyan eder vaziyette :)  Hayırlısı bakalım nollacak bir ayda  :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Tşk ederim. O kadar paraya 2.ele pek girmek istemem. Volvonun ön konsol çok demode, parçaları çok pahalı, yan sanayi kısıtlı. şirkette hem s40 hem de s60 vardı oradan biliyorum. Dizel otomatik şuan led paketli leonları 71'e veriyorlar ama astradan sonra leonun içi 90lı yılları anımsatıyor, gidip bakmıyorum bile.  ;D Normalde bekliyim diyorum ama inanın arabamın debriyajı sert geliyor artık. Sol ayağım, sağ elim isyan eder vaziyette :)  Hayırlısı bakalım nollacak bir ayda  :)

Rica ederim, inşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz. Golf'ün malzeme kalitesi gerçekten çok başarılı keşke Astra'da aynı seviyede kalite hissi verse ancak hem fiyatı hemde fiziki ölçülerinin sınıfına göre küçük olması nedeni ile benim aklıma bir türlü yatmayan bir araç.

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf çok iyi bir tercih bence motor olarakta dsg sanzuman olarakta. Kullanım kolaylığı da cabası.

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.2 DSG li ibiza kullanmıştım çok seriydi hoşuma gitmişti hatta Leon düşünüyordum daha full olduğu için ama DSG korkusundan vazgeçmiştim Astraya göre daha seri olduğu kesin ama kesinlikle asta çok daha oturaklı bir araç.

Bu arada comforline Astra sport ve cosmoya göre baya boş bir araç. 

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bonexxx link' Alıntı:
1.2 DSG li ibiza kullanmıştım çok seriydi hoşuma gitmişti hatta Leon düşünüyordum daha full olduğu için ama DSG korkusundan vazgeçmiştim Astraya göre daha seri olduğu kesin ama kesinlikle asta çok daha oturaklı bir araç.

Bu arada comforline Astra sport ve cosmoya göre baya boş bir araç.   
dsg den bende korkuyordum internette okudaklarimdan sonra ama 17000 km ye yakın s tronik kullanıyoruz sıkıntı yok. Yakın arkadasımda leon var dsg li bazen arkadaşlarla takılıyoruz birbirimize, çamur atıyorum oda arabamı diye ama oldukça iyi bir araba.