würth lastik temizleme köpüğü

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Deniz mesajın yorumsuz mu:)? Bu tür kaliteli ürünler genelde iyi sonuçlar veriyor, burada öncelikle dikkat edilmesi gereken şey eşdeğer ürünler arasındaki anlamsız fiyat farkı olmalıdır.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen gün bu ürün benimde gözüme takıldı. Peki nasıl memnun kaldınız mı? Veya tavsiye edebileceğiniz daha uygun bütçeli yakın/aynı sonucu veren bir ürün var mı?

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
deniz adetli alım hakkında dönecektin sordun mu arkadaşına

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen gün bu ürün benimde gözüme takıldı. Peki nasıl memnun kaldınız mı? Veya tavsiye edebileceğiniz daha uygun bütçeli yakın/aynı sonucu veren bir ürün var mı?

uygulama yaptığım lastik 5 senedir bizim terasta yatıyordu renk filan kalmamıştı 1 hafta sonra yeni resimlerini koyarım lastiğin hep birlikte yorumlarız

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış duymadıysam eğer bu lastik parlatıcılar arabanın yanaklarını çatlatıyormuş ne derece doğrudur bilemiyorum ama size sormadanda edemedim :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yanlış duymadıysam eğer bu lastik parlatıcılar arabanın yanaklarını çatlatıyormuş ne derece doğrudur bilemiyorum ama size sormadanda edemedim :)
Adi, markasız veya çakma diye tabir edilen ürünler çatlamalara neden oluyor, özellikle ucuz fiyatla araba yıkayan yıkayıcılarda lastiklerinize parlatıcı sürdürmemeye özen gösterin, birçoğunun ne kullandığı belli değil, sulandırılmış arap sabunu bile kullananlar var. Bu tür kaliteli ürünlerden zarar gelmez.