Yan Ayna Altı Led Uygulaması

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yan Ayna Altı Led Uygulaması

Arkadaşlar araç garantili ise eğer 10 20 30 liraya yapamıyoruz maalesef.Kapı içi lede 150 lira fiyat biçiliyor servislerde.Dikiz aynası altı için ise yine aynı civarında.Bence garanti sıkıntınız var ise ideal fiyat olmuş ama garantili değilse araç fazla verilmez o kadar.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Arkadaşlar araç garantili ise eğer 10 20 30 liraya yapamıyoruz maalesef.Kapı içi lede 150 lira fiyat biçiliyor servislerde.Dikiz aynası altı için ise yine aynı civarında.Bence garanti sıkıntınız var ise ideal fiyat olmuş ama garantili değilse araç fazla verilmez o kadar.

Bu islemleri dısarıda yaptirimda garantide en ufak sorun cikmayan arkadaslarimiz mevcuttur, yani bu islemlerle garanti bozulmaz bozulur diyen servis kendi kazanci icin söylüyor, servis tabikin pahali fakat bu islemlerde bi sorun ciktiginda direk gidip muhattap buluyor ve sorunu aninda cozuyorlar son olarak servis oldugu icin pahali sayilmaz, servislerin fiyatlarini hemen hemen hepimiz biliyoruz güle güle kullanjn...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben şahsen sorun çıkarma ihtimaline karşı güvenmiyorum olur en ufak elektrik aksamda arıza ona bağlarlar uğraş dur 3-5 fazla olsun garantili olsun

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Ben şahsen sorun çıkarma ihtimaline karşı güvenmiyorum olur en ufak elektrik aksamda arıza ona bağlarlar uğraş dur 3-5 fazla olsun garantili olsun

+1403  bravoo

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Esasında tek kalemde 500 TL denildiğinde biraz fazla gibi duruyor ama tek tek bakıldığında servis şartlarına göre fatura çok da kabarık değil gibi.  :)

Ayna altı 220 TL
Kapı içi led 150 TL

desek, zaten sırf ikisi 370 TL yapıyor. (İstanbul'da servis fiyatları bu şekilde)

İç aydınlatmaları kendimiz yapmaya kalksak kaliteli ledlerin tanesi 10 TL. Torpido ve bagaja da takıldıysa 70 TL sadece led ücreti çıkar.

Topladık 440 oldu.  :)

Bu hesaba göre vites altına da 60 TL kaldı.  :)

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ya bende kendim ic aydinlatmalari beyaz led yapmak istiyorum. Ama hangisinden alcam bilmiyorm.

zuzubon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen öyle araç üç aylık daha garanti kapsamında olduğu için ne yazıkki 500 tl verdim hepsine ayrıca yazmayı unuttum plaka lambalarıda led oldu hatta bi parça takdılar arıza uyarısı vermesin diye birde torpido gözü için orjinal rafda aldım. Bi şey daha söylemek istiyorum şu vites altı led bildiğimiz şerit led gibi değil gerçekten çok farklı bi malzeme.

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba. Uygulama çok güzel olmuş güle güle kullanın :) Kapı döşemesi söküldü mü? Uygulama nasıl yapılıyor?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugra_06 link' Alıntı:
Merhaba. Uygulama çok güzel olmuş güle güle kullanın :) Kapı döşemesi söküldü mü? Uygulama nasıl yapılıyor?
Kapi dösemesi +ayna komple söküluyor.